чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів повинен бути самим охайним містом в Україні, - Атрошенко (відео)Чернігів повинен бути самим охайним містом в Україні, - Атрошенко (відео)

Весна прийшла.

Зробити акцент на дитячі майданчики, дерев’яні конструкції закликав міський голова під час ранкової наради представників комунальних служб.«Муніципальна варта» знову продемонструвала як виправили недоліки виявлені під час минулих рейдів. І вкотре зафіксували нові смітники, які утворилися на територіях деяких ЖЕКів, ОСББ, ОЖБК за останні кілька днів.

Зламані гойдалки, лавочки, паркани і пісочниці треба негайно ремонтувати, каже міський голова. І термін виконання завдання до 26 березня.

Міського голову обурює ставлення деяких містян до комунального майна. «Це не до ЖЕКів зауваження. Зубами вигризли, видрали. І це ж люди. Це ж комусь треба були ці дві жердини. От якщо б це німець видрав цю жердину, то був би він в тюрмі, або відробляв місяць на громадських роботах».

А контролювати має управління житлово-комунального господарства. Міський голова дав доручення проаналізувати стан комунального майна після зими.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Місто Чернігів повинен бути самим охайним містом в Україні. Хто не згоден з цим, підніміть руки? Згодні всі? Отже треба це виконувати і докладати зусиль».

Мер також приділив увагу розгляду депутатських запитів та звернень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прибирання, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект