школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Скільки після початку монетизації платити за комунальні послуги, якщо є раніше накопичена субсидія? (відео)Скільки після початку монетизації платити за комунальні послуги, якщо є раніше накопичена субсидія? (відео)

Платити за спожиті газ, електроенергію або воду треба повністю, не зважаючи на переплату по субсидії, яка накопичилась до початку її монетизації. Про це сказала начальниця Новгород-Сіверського управління праці та соцзахисту населення Світлана Чуванова. З березня люди отримують субсидію грошима. Їх мають витрачати на стовідсоткову оплату комунальних платіжок.Жителька Новгорода-Сіверського Марія Рубан отримала лютневі платіжки за газопостачання та електроенергію. Загалом у обох квитанціях переплата за комуналку майже 1400 гривень.

«У мене за світло переплати 600 гривень, за газ більше ніж 700 гривень. Я не розумію – що мені зараз оплачувати? Чи мені повну вартість платити? Пішла у міську службу газопостачання, мені сказали – розбирайтеся в області. Пішла в Новгород-Сіверський рем, там також кажуть – телефонуйте до Чернігова. В Чернігів телефоную – туди неможливо додзвонитися».

За спожитий у лютому газ, електроенергію та воду отримувачі субсидій у березні мають заплатити всю суму, вказану в платіжках. До кінця опалювального сезону за комунальні послуги потрібно розраховуватись стовідсотково, навіть якщо є переплата за попередній період. Про це сказала каже начальниця управління праці та соцзахисту населення Новгород-Сіверської міської ради Світлана Чуванова. По закінченню опалювального сезону переплати перерахують.

«Що робити тим людям, у яких на сьогоднішній день є кошти? Якщо це кошти, які люди сплатили самі грошами, то вони їх можуть використати, але якщо це державні кошти субсидії опалювального сезону зекономлені, то вони мають бути повернуті організацією у травні до бюджету».

UA: Чернігів

Теги: субсидія, монетизація, комунальні послуги, переплата, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект