школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ощадбанк розпочав виплату субсидій готівкою: як це відбувається (відео)Ощадбанк розпочав виплату субсидій готівкою: як це відбувається (відео)

Сьогодні Ощадбанк розпочав виплату субсидій готівкою. Їх отримають 46 тисяч жителів області. Про це UA:Чернігів сказав директор департаменту соціального захисту населення Олег Русін. Середній розмір субсидії в області – 1840 гривень. Грошима її отримають ті, кому вона була призначена до 31 грудня 2018 року. Як виплачують монетизовану субсидію, бачила Дар’я Янушкевич.Це відділення Ощадбанку в Чернігові на проспекті Миру 19. Сьогодні перший день, як тут почали виплачувати субсидію готівкою. Об 11-й у черзі за грошима сидять 4 жінки. Людмила Омельченко приїхала з Чернігівського району отримати 2 тисячі гривень призначеної субсидії.

Людмила Омельченко, жителька села Количівка: «Ми зекономили за місяць і виходить 500 гривень нам, на 200 кубів ми напалили, а за остачу буде презент. Технічна підготовка дуже погана, виснуть всі комп’ютери і щоб карту оформити і щоб гроші отримати. Ми вже сидимо 2 години».

Альона Кугач, начальниця центрального відділення «Ощадбанку»: «На сьогоднішній день вранці були технічні проблеми, зараз вони усунені. Це було пов’язано з тим, що по всій Україні почали виплачувати гроші. Система працювала повільніше, ніж нам хотілося б».

Людмила Омельченко, жителька села Количівка: «Вдалося, слава Господу Богу. Я обслуговуванням банку дуже задоволена, люди такі привітні, але підвели машини. Я думаю іншим клієнтам пощастить менше. Була тут о 9-й зараз 11.45 . Я думаю в цьому вина лише технічна».

86-річна пенсіонерка Любов Степанова каже, у черзі стоїть півтори години.

Любов Степанова, чернігівка: «У мене ноги хворі. Я не хочу з ними зв’язуватися. Мені потрібно аби додому принесли і пенсію і субсидію, а я ходжу вже в 3-му місці».

Пенсіонери мають отримувати субсидію разом з пенсією. Всі решта - у відділеннях «Ощадбанку» з 12 числа кожного місяця. Для цього потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації: «Громадяни, які не є пенсіонерами вони можуть отримати свої кошти і призначену субсидії в установах ощадбанку при чому в будь-якій, тут немає прив’язки, до якогось конкретного банку по програмі «Швидка копійка» отримає гроші. Це банківські перекази».

Альона Кугач, начальниця центрального відділення «Ощадбанку»: «Якщо людина хотіла отримати гроші на картку, вона могла заздалегідь оформити картку і вже сьогодні на неї отримати гроші. Якщо картки немає, з собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Ці документи необхідні для виплати грошового переказу в касі або ж для відкриття карткового рахунку».

Начальниця відділення банку каже, аби не стояти у черзі, на виплату субсидії готівкою можна записатися онлайн на сайті Ощадбанку. Час отримання грошей можна обирати.

Нагадаємо, рішення про виплату субсидії готівкою уряд ухвалив на початку минулого місяця. Тоді міністр соціальної політики Андрій рева пояснив, у березні субсидію готівкою отримають 4 мільйони домогосподарств в Україні. З 4 березня її почали отримувати пенсіонери у відділеннях «Укрпошти» разом з пенсією. За борг більше 340 гривень за комунальні послуги субсидію відмінять.

UA: Чернігів

Теги: Ощадбанк, монетизація, субсидія, Олег Русін, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект