школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Зведений загін поліції Чернігівщини вирушив в зону проведення ООС (відео)Зведений загін поліції Чернігівщини вирушив в зону проведення ООС (відео)

Зведений загін поліції Чернігівщини вирушив в зону проведення операції об’єднаних сил. Для більшості цих правоохоронців візити на Схід звична справа. Але є й такі, для кого поїздка стане першою.

Попередньо всі пройшли 2-тижневу підготовку.Під час навчання правоохоронці вчилися надавати першу медичну допомогу, як діяти під час нападу або як поводитися зі зброєю. Завдання, які їх потрібно буде виконувати протягом тривалого часу наступні: «Завдання із забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької області, де ми дислокуємось вже досить тривалий час. Також виконуємо інші завдання, які на нас покладаються командуванням об’єднаних сил. А також допомагаємо місцевим правоохоронцям, нашим колегам, забезпечувати громадський порядок, в першу чергу, боротьба зі злочинністю – виявлення зброї, наркотиків та інших злочинів. Також проведення фільтраційних заходів на блокпостах та в містах Донбасу», – каже командир зведеного загону, капітан поліції Олександр Гавриленко.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Олександр Гавриленко, ООС, Донбас, зведений загін поліції, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект