школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Поблизу Авдіївки потонуло не двоє, а троє рибалок? (відео)Поблизу Авдіївки потонуло не двоє, а троє рибалок? (відео)

Смертельне хобі.

Попри підвищення температури повітря та таїння криги на річках жителі Чернігівської області продовжують ризикувати своїм життям і виходити на риболовлю на льоду.Так, 9 березня поблизу села Авдіївка Куликівського району на річці Десна провалились під тонку кригу 3-ї рибалок.

Євгеній Дубина, речник ДСНС в Чернігівській області: «На жаль, двоє потонуло, а двоє встигли вибратися із води».

Наразі рятувальники проводять їх пошуки.

Євгеній Дубина, речник ДСНС в Чернігівській області: «На сьогоднішній день проводяться пошукові роботи. Задіяно понад 15 чоловік особового складу. Це і наша група підводного розмінування, водолази».

Вже наступного дня виявили, що поруч з цими чоловіками риболовлею займався ще один місцевий житель, який теж зник. На місці залишились тільки його речі.

Євгеній Дубина, речник ДСНС в Чернігівській області: «Надійшло повідомлення, що потонуло не дві, а три особи. Десь поруч з цими чоловіками – це 51, 57 року народження – потонула ще одна людина».

З огляду на події рятувальники звертаються до громадян, до любителів риболовлі, з проханням не виходити на тонку кригу водойм.

Євгеній Дубина, речник ДСНС в Чернігівській області: «Хочемо попередити, щоб люди утримались від виходу на лід та попередили своїх дітей, і слідкували за їх розвагами, тому що діти також зараз можуть піти на водойму і провалитись, потонути».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: рятувальники, рибалки, село Авдіївка, Десна, Євгеній Дубина, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект