школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 35 зупинок громадського транспорту у Чернігові обладнають електронними табло (відео)35 зупинок громадського транспорту у Чернігові обладнають електронними табло (відео)

35 зупинок громадського транспорту Чернігова обладнають електронними табло. Тендер за закупівлю обладнання орієнтовною вартістю 1 мільйон 900 тисяч гривень управління житлово-комунального господарства міськради оголосило 15 лютого. Наразі перевіряють документи компанії, що перемогла на аукціоні. Коли нові табло з’являться на зупинках, дізнавалась Анастасія Лоза.35 ось таких нових електронних інформаційних табло мають з’явитися на зупинках Чернігова. Згідно тендерної документації, опублікованої на сайті державних електронних закупівель Прозорро, встановити їх мають до 1 вересня.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління ЖКГ Чернігівської міськради: «Конкретно адреси зупинок будуть визначені пізніше.

На даний час управлінням оголошено тендер на закупівлю 35 табло. Уже подано пропозиції. Відбувся аукціон наразі розглядаються документи учасників закупівлі. Якщо з документами буде все нормально, то буде визначений переможець. З яким надалі буде підписаний договір».

За словами заступника начальника управління Євгенія Дейнеко, зараз у місті встановлено 36 електронних табло. 30 з них закуповували в минулому році за рахунок міського бюджету. Шість перших за власні кошти встановила компанія, що обслуговує систему GPS-моніторингу у громадському транспорті.

«Шість було встановлено в 2017 році компанією «Дозор»».

Галина Письменна, жителька м. Чернігів: «Дуже зручно. Дуже. П’ять хвилин – і ми у тролейбусі».

Василь Руденко, житель м. Чернігів: «Ну звичайно зручніше. Я прихожу сюди, дивлюсь через скільки там приходить і знаю, що буде через 4 хвилини».

Віталій Давидок, житель м. Чернігів: «Справ в тому, що люди буває, особливо, коли темно на вулиці, і вже нічим доїхати. Він приходить, подивився, чи є. Якщо ні, то поїхав на таксі, якщо гроші є».

Олександр Ревтюх, житель м. Чернігів: «Мені здається, що особливого сенсу немає їх закуповувати, тому що громадський транспорт ходить часто, і люди приходять на зупинку і все одно більше п’яти хвилин на зупинці не стоять. Це рідко так буває, що довше немає громадського транспорту. В чому сенс? Побачити, що через хвилину підійде один-два автобуси?»

Член координаційної ради з питань громадського транспорту при міськраді Тетяна Романова каже: окрім встановлення електронного табло на кожній зупинці повинен бути розклад руху транспорту, якого в Чернігові немає.

«Електронні табло – це гарна візуальна картинка. Воно робить місто більш сучасним, більш зручним в користуванні громадським транспортом. Але електронні табло не виконують основну функцію – це планування пасажирами свого часу особистого, згідно роботи громадського транспорту. Цю функцію забезпечує розклад руху громадського транспорту.

Розклад руху забезпечує практичну функцію. На ньому зображено початок роботи громадського транспорту, останній рейс громадського транспорту, по кожному розписано періодичність руху громадського транспорту і інтервал, з яким працює той чи інший маршрут».

UA: Чернігів

Теги: електронне табло, зупинка, громадський транспорт, Євгеній Дейнеко, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект