школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Кодола подав звернення, аби відмінити тендер на закупівлю і встановлення октаедра в центрі Ніжина (відео)Кодола подав звернення, аби відмінити тендер на закупівлю і встановлення октаедра в центрі Ніжина (відео)

Розглянути можливість відмінити тендер на закупівлю і встановлення в центрі Ніжина октаедра. Таке звернення до міського голови Анатолія Лінника направив нардеп від 209-го округу Олександр Кодола. Він залучив гроші на цей арт-об’єкт із державного бюджету – 740 тисяч гривень. За словами Олександра Кодоли, до нього звернулися представники громадськості, які вважають недоцільним встановлення такого арт-об’єкту. Він, в свою чергу, вирішив звернутися до міської ради.«А далі вже будемо разом вирішувати, що робити з цим далі. У нас є для цього власне цілий рік. Але слід розуміти, що відповідно до Бюджетного кодексу цільове призначення виділених коштів не може бути змінено, тому що цей проект в частині благоустрою і сучасного оформлення центру міста Ніжин був відібраний спеціальною комісією Кабінету міністрів у 2018 році. Тому кошти, призначені на закупівлю та встановлення арт-об’єкту, не можуть бути перерозподілені на інші потреби. Тут є два шляхи вирішення проблеми: або повернутися до цього питання протягом поточного року, наприклад, після проведення реконструкції центральної площі міста, і після обговорення на містобудівній раді міста, про що ми і говорили раніше; або, якщо представники громади будуть проти цього об’єкту, то просто ці кошти будуть повернуті до державного бюджету».

За словами Олександра Кодоли, ці гроші можна витратити на іншу арт-композицію. Місце для неї можна також обрати будь-яке.

Як сказав Анатолій Лінник, листа від нардепа від ще не бачив, проте тендер на встановлення октаедра вже проведений, переможець оголошений. Що робити далі вирішуватимуть найближчим часом.

Нагадаємо, минулого тижня в Ніжині збирали підписи проти встановлення в центрі міста двометрового октаедра золотого кольору. Для цього Євген Ткаченко створив електронну петицію, Світлана Борисюк збирала на вулиці «живі» підписи. На думку Євгена Ткаченка, ці гроші можна було б витратити на більш нагальні потреби, наприклад, на ремонт доріг. Тоді Олександр Кодола дії Євгена Ткаченка назвав політичною провокацією.

UA: Чернігів

Теги: Анатолій Лінник, октаедр, Ніжин, Олександр Кодола, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект