школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівська чоловіча волейбольна команда «Буревісник-ШВСМ» готується до другого етапу Суперліги (відео)Чернігівська чоловіча волейбольна команда «Буревісник-ШВСМ» готується до другого етапу Суперліги (відео)

Чернігівська чоловіча волейбольна команда «Буревісник-ШВСМ» готується до другого етапу Суперліги. Сьогодні у Чернігові вони провели перше тренування перед початком серії play off. Тут в п’ятницю о 16-ій годині наша команда гратиме з дворазовими чемпіонами кубку України - львівським волейбольним клубом «Барком-Кажани». Вони зараз на першому місці. «Буревісник-ШВСМ» займає восьме, останнє місце у турнірній таблиці.Володимир Борисенко, головний тренер волейбольної команди «Буревісник-ШВСМ»: «Два тижні тому ми показали, що і з ними ми можемо грати. На своєму майданчику ми програли 2-3. Хоча могли і виграти. Так що шанси завжди є, але буде важкувато. У нас всі в строю, Ніколайчук Максим вже відновився і грає в основному складі. Всі хлопці в гарному стані, головне, щоб не травмувалися до початку важливих ігор».

Максим Ніколайчук, центральний блокуючий волейбольної команди «Буревісник-ШВСМ»: «10 сезонів грав у команді. Зараз повернувся після травми посеред сезону.Зустрічаємося з «Барком-Кажани». Це дуже сильна команда – чемпіони України. Намагатимемося показати все що можемо. Створити гідну конкуренцію. А там вже як Бог дасть».

Богдан Ісаков, догравальник волейбольної команди «Буревісник-ШВСМ»: «Трудності у нас, що майже тільки основний склад грає. І якщо хтось попливе, то заміни немає. І тому хлопцям дуже важко грати всі матчі без замін».

UA: Чернігів

Теги: Буревісник-ШВСМ, Суперліга, Барком-Кажани, волейбол, спорт, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект