школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Подарунки за малюнки – конкурс до Всесвітнього дня води (відео)Подарунки за малюнки – конкурс до Всесвітнього дня води (відео)

До Всесвітнього Дня води у Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів організували конкурс дитячої творчості. Він діє з початку місяця, тож роботи для участі вже почали приносити.Такі заходи важливий елемент екологічного виховання та усвідомлення цінності водних ресурсів планети, кажуть у відомстві.

В конкурсі можуть взяти участь учні та учениці віком від 7 до 14 років. Формат малюнків – не більший за А3. Малювати можна чим завгодно – олівцями, фарбами.

Компетентне журі оцінюватиме конкурсантів і конкурсанток у категоріях: «Що для мене вода», «Вода і живі організми» та «Вода, як стихія».

Всі, хто прагне долучитися до творчого конкурсу мають подати або надіслати оригінали робіт до 18 березня. На звороті вказати назву малюнку, ПІБ та дату народження автора чи авторки, а також адресу, контактний телефон батьків.

Результати оголосять 22 березня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: конкурс, дитячі малюнки, День води, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект