школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Розливу Десни, як минулого року, на Чернігівщині не буде (відео)Розливу Десни, як минулого року, на Чернігівщині не буде (відео)

Розливу Десни, як минулого року, на Чернігівщині не буде. Про це повідомляють в обласному центрі з Гідрометеорології.Тетяна Полєвик, начальниця відділу гідрології Чернігівського обласного центру з Гідрометеорології:
«В цьому році повінь буде нижчою за минулорічну і буде значно меншою за норму. В Чернігові в минулому році рівень був 573 см над нулем поста, а в цьому році ми очікуємо в інтервалі від 360 до 400, тобто практично на 2 м нижче, ніж в минулому році».

Попри те, що снігозапаси були значними, взимку періоди похолодання змінювалися потепліннями і сніговий та льодовий покриви сходили поступово.

Тетяна Полєвик, начальниця відділу гідрології Чернігівського обласного центру з Гідрометеорології:
«Значні запаси снігу залишились тільки на території Російської Федерації в верхів’ях басейну Дніпра і Десни, і у верхів’ях Сейму. А у нас сніг практично вже зійшов».

За прогнозами фахівців, рівень води у річках буде низьким порівняно з середніми багаторічними значеннями. Тож цієї весни очікують невеликий вихід води на окремі ділянки заплав, а також перелив через понижені дороги біля Десни та Дніпра.

Тетяна Полєвик, начальниця відділу гідрології Чернігівського обласного центру з Гідрометеорології:
«Якщо брати амплітуду очікуваного підйому рівня води порівняно з відмітками водної поверхні на сьогоднішній день, то на Дніпрі підйоми будуть від метра до півтора метра, а на Десні, Сеймі, Снові – від 0,7 до 1,5 метра».

Весняне водопілля має розпочатися в кінці першої – в другій декаді березня, що значно раніше за середні багаторічні спостереження.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Тетяна Полєвик, розлив, річка, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект