школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ринок «Стрілецький» закривають (відео)Ринок «Стрілецький» закривають (відео)

Один із найстаріших ринків у Чернігові – «Стрілецький», що по вулиці Льотній, колишня Червоногвардійська, – закривають до кінця цього місяця. Мотивують нерентабельністю. Всі жителі мікрорайону про новину знають. Від наслідків такої реорганізації в розпачі. «У нас весь район шокований. То їй або на Бойову через підземку, або на Ремзавод, чекати тролейбус, штовхатись. Ринок тут необхідний», – вважає Олександра Григорівна, жителька мікрорайону по вул. Льотна. «Живу тут поряд. Мені зручно», – говорить Дмитро, житель мікрорайону по вул. Льотна. «За стільки років ми звикли, що тут ринок. Великий же район», – відзначає Валентина Миколаївна, жителька мікрорайону по вул. Льотна. «Мені ходити важко. А тут я взяла і прийшла. Взимку я нікуди не виходила, а зараз тільки сюди доходжу», – розповідає Алла Трохимівна, жителька мікрорайону по вул. Льотна.

 

Ринок приватний. Керує ним така собі компанія «Фірма КВВК». Власники й керівництво – Володимир і Олена Корж та Кирило Філіпов. Оскільки ринок – це не просто бізнес, але й соціальна інфраструктура, питаємо в громади про реакцію влади на проблему. «Ми листи писали на депутатів. – Яка реакція? – Не знаю ще», – говорить Світлана Віталіївна, продавчиня на ринку «Стрілецький». «Так, зверталися. Їздили до Атрошенка чи до кого там. – Яка реакція? – Не знаю. Кажуть, що знесуть», – розповідає Микола Васильович, продавець на ринку «Стрілецький». Намагаємось дізнатись в земельному управлінні міськради. Якою буде реакція? Кому належить земля під ринком? Відповідь є ознакою традиційного ставлення нинішніх чиновників до людей. «А що це така необхідність? Ви зверніться з офіційним листом – і ми вам надамо офіційну відповідь. У цьому немає жодної проблеми. Вибачте, я не хочу на цю тему розмовляти. Звертайтесь офіційно, ми вам все надамо», – зауважує Василь Дмитренко, начальник управління земельних ресурсів ЧМР.

 «Скільки я тут живу з 1977 року, завжди в цьому районі був ринок. Район дуже великий. Ринок повинен бути. Це роблять дуже неправильно», – наголошує Тетяна Володимирівна, продавчиня на ринку «Стрілецький». «Ви спитайте навіть у людей у віці, що вони ходити далеко не можуть», – говорить Ольга Миколаївна, продавчиня на ринку «Стрілецький» «У нас тут дуже багато інвалідів. Мало не кожен другий ходить із паличкою», – зазначає Світлана Віталіївна, продавчиня на ринку «Стрілецький». Із наступного тижня заступник мера Андрій Черненко пообіцяв дати вичерпний коментар стосовно позиції влади міста в ситуації із закриттям ринку «Стрілецький». 

Джерело: cheline.com.ua

Теги: ринок, «Стрілецький»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект