школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові близько сотні містян зібралися біля монументу Тарасові Шевченку на Валу (відео)У Чернігові близько сотні містян зібралися біля монументу Тарасові Шевченку на Валу (відео)

Близько сотні містян зібралися біля монументу Тарасові Шевченку на Валу в Чернігові, аби вшанувати пам’ять українського поета. Сьогодні Україна і світ відзначають 205 річницю від Дня народження Великого Кобзаря. Серед тих, хто прийшов вклонитися Тарасу Шевченку, – чиновники, представники духовенства, громадських організацій. Виступів посадовців перед покладанням не було. Натомість біля пам’ятника звучали Гімн України та Шевченкові вірші. Рядки з поеми «Кавказ» читали учасники бойових дій на Сході країни та рідні загиблих бійців.Раїса Шанська, мати загиблого капітана Національної гвардії Андрія Шанського: «Я сьогодні присутня тут, тому що зароджене багато років, століть тому – воно живе й сьогодні. Це цілюще джерело тої мудрої енергії, яку ми черпаємо з величних творів Тараса Григоровича Шевченка. І ці слова, написані багато років тому – вони насущні сьогодні, вони відтворюють істинну ситуацію життя нашої Батьківщини».

Тетяна Кулага, чернігівка: «Кожного року йду, душа мене тягне сюди. Всі книжки, в мене п’ять томів його є, всі прочитала за зиму, повторюю кожен рік. Не знаю чого, наче рідного батька свого».

Зведений хор заспівав «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Тараса Шевченка.Завершилося вшанування покладанням квітів до пам’ятника Кобзарю.

UA: Чернігів

Теги: Тарас Шевченко, Вал, кобзар, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект