школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Переможець «Х-фактору» побував у Чернігові (відео)Переможець «Х-фактору» побував у Чернігові (відео)

На гастролях у нашому місті побував переможець 4-го сезону шоу «Х-фактор» Олександр Порядинський. Співак розпочав великий тур під назвою «Я завжди буду поруч», який також охоплює міста та містечка Чернігівщини. Ці концерти є подякою землякам за підтримку, яку артист постійно відчуває з часу виступів на «Х-факторі».На чернігівському концерті Олександру Порядинському акомпанував оркестр військово-музичного центру. У цей колектив він прийшов, коли деякий час навчався у чернігівському музичному училищі.

Співак сміливо виносить на публіку авторські пісні, що були написані в дитинстві, ділиться щирими почуттями вже дорослого хлопця. Неаполітанська та українська класика адресована на концертах глядачам старшого віку. Талановитий виконавець поєднує естрадний та класичний спів.

Олександр Порядинський пройшов творчий шлях від сільської сцени до столичної. Нині він навчається в Харкові. Гастролює. Записує пісні та знімає кліпи. На особисте життя просто не вистачає часу.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: «Х-фактор», концерт, Олександр Порядинський, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект