школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сьогодні 205-а річниця від дня народження Великого КобзаряСьогодні 205-а річниця від дня народження Великого Кобзаря

Мільйони українців у всьому світі єднаються цими днями навколо Кобзаревого Слова. Замислюються над його пророцтвами, над долею України, над власними думками і вчинками, над одвічними людськими цінностями. І знову й знову перечитують його безсмертні вірші.
9-го березня, світ відзначає 205-у річницю від дня народження українського поета, художника і мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Урочистості з цієї нагоди відбулися і в Чернігові. До пам’ятника Великому Кобзарю прийшли представники влади, держустанов, творчої інтелігенції, національно-культурних товариств, релігійних організацій та громадськості.
На урочистому заході пролунали Гімн України та своєрідний гімн українців «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні артистів Чернігівського філармонійного центру. Присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.
Після урочистої частини, усі охочі могли у відкритого мікрофона прочитати вірші великого поета.

Більш світлин тут


Володимир Коваль

Теги: Шевченко, річниця, Кобзарь, урочистості, квіти

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект