школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Жінка-таксистка: за освітою педагог чернігівка Діана Романенко пішла працювати в таксі (відео)Жінка-таксистка: за освітою педагог чернігівка Діана Романенко пішла працювати в таксі (відео)

За освітою педагог чернігівка Діана Романенко пішла працювати в таксі. Машину водить більше 7-ми років, 4 останніх місяці возить у ній пасажирів. Вона мама двох дітей, яким зараз 7 та 10 років. Каже: шукала роботу з вільним графіком, щоб знаходити для них час. Як це - бути водійкою таксі, розпитувала Валентина Милько.Це родина Романенків. Чоловік з 7-річною донькою Анею йдуть за продуктами. 10-річний син Андрій у школі. Мама збирається на роботу.

Діана Романенко, таксистка: «Щоденно, коли я виходжу на роботу, я перевіряю стан коліс і загальний вигляд машини. Дивлюсь що необхідно зробити задля цього. Для того, щоб відкрити машину, повинні бути чисті ручки».

Діана Романенко протирає машину і заливає склоочисник.

«Для такої погоди це достатньо. В гарну погоду додаю рідкий віск і мию скло. Ось такі в мене невеликі правила для початку роботи».

Діана сідає в машину і чекає своєї черги. Жінка бере замовлення. Каже: на його підтвердження дають 2 хвилини. Після того як виконує, запитуємо пасажирів їхню думку.

Альбіна Гіжа, пасажирка: «Часто ми їздимо на таксі. Але з жінкою-водієм не дуже часто. Я знаю, їх в місті не так багато. Жінки їздять обережніше. Вони поводять себе приємніше, більш стримано».

Марія Гіжа, пасажирка: «Вона мене вже забирала. Мені подобається з нею їздити. Ми і музику послухали, і поговорили. Мені подобається з нею більше їздити, ніж з іншими водіями».

Діана розповідає, в її службі таксі 5 жінок-водіїв. Вона працює в таксі 4 місяці. За цей час, каже жінка, поганих реакцій не чула.

«Поки у мене поганих реакцій не було. Дівчатам якось все одно, а чоловіки розквітають.

Сідають, потім повертаються - очі по п’ять копійок. Ого, дівчина! Навіть у тих, хто ледве ходить! Майже у всіх це «ого»! Нічого собі! Або - «вперше їду з дівчиною!»

Чоловік Діани – Святослав Романенко – програміст. Інколи працює вдома, інколи в офісі. Каже: не проти, що його дружина працює у таксі.

«Ідея була взагалі, щоб вона щось робила. У нас двоє дітей. Вона дуже довго була вдома, спочатку одна декретна відпустка, потім інша. І потім діти повиростали і я подумав, може потрібно щось робити, не просто варити борщі вдома і прибирати?»

Діана Романенко за освітою вчитель з трудового навчання. На питання чому вирішила стати водієм таксі, відповідає.

«Мені потрібен вільний графік. У мене двоє дітей. Я можу займатися власними справами і встигати робити щось вдома. Це головний критерій».

Святослав Романенко: «Ми якось можемо ділити сімейні обов’язки, здебільшого вона щось робить по дому, прибирання, прибирання я теж допомагаю їй, приготувати щось поїсти».

Анна Романенко, донька: «Тобі подобається, що мама працює в таксі? - Не дуже. А чому не дуже? -Бо уроки ні з ким робити. Тому що потрібно багато їздити і мало відпочивати. Тому що замовлення і вночі і зранку: весь день працює».

З мінусів в роботі Діана Романенко називає.

«Мінуси – це свята. В свята дуже багато роботи. В свята і вихідні великий потік людей, особливо ввечері.З великих мінусів – це те, що сама будова жінки спонукає сідати в теплу машину. Коли я почала працювати я зрозуміла, що потрібно ставити обігрів сидінь.

Необхідно було купити обігрів сидінь. З ним стало приємніше сідати в машину. Машина холодна, але твоїй спинці і попці тепло.

Великий мінус, якщо тобі взимку хочеться сходити в туалет. Дівчині – це ж не чоловіку. Тому за час роботи я визначила для себе декілька місць куди можна сходити в туалет: поліклініки, лікарні, місця відпочинку. Для дівчини це великий мінус, ось чому напевно чоловіків більше працює. Їм легше знайти місце куди сходити в туалет».

На питання чи не боїться Діана їздити ввечері сама, жінка відповідає з гумором.

«У мене якось з дівчиною була розмова. Вона запитала, чи не боюсь я? Я кажу: «Ви знаєте, я жінка на 110 кілограмів, важко мене витягнути з машини. Тільки якщо сама не дам згоду».

Святослав Романенко: «То вона мене питала як у мене справи на роботі, то я в неї питаю як у тебе на роботі, так трішки веселіше. Трішечки хвилююсь, коли вона десь пізно їздить, але я в неї вірю.

UA: Чернігів

Теги: Діана Романенко, жінка-таксистка, таксист, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект