Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові розпочалися змагання з настільного тенісу. Як пройшов перший день? (відео)


Нормовен

У Чернігові розпочалися змагання з настільного тенісу. Як пройшов перший день? (відео)

84 спортсмени із 12 областей України з середи, 27 лютого, змагаються на чемпіонаті України з настільного тенісу. Його другий рік поспіль проводять у спорткомплексі «Хімік» у Чернігові. Триватиме чемпіонат до суботи, переможці та призери можуть потрапити у складі збірної України на чемпіонат світу в Угорщині. Як проходив перший день змагань, бачила Наталія Гоман.Майстер спорту міжнародного класу Ярослав Жмуденко грає у настільний теніс 23 роки. На цьогорічному чемпіонаті України він представляє київський клуб «Фортуна». У рейтингу спортсменів, які тут змагаються, посідає друге місце з 49-ти.

«Батьки були спортсменами, привели на секцію настільного тенісу. Так і почав займатися. У 13 років отримав майстра спорту. В 11-му році потрапив на Гранд-фінал до 21-го року, де став переможцем. У 2012 потрапив на Олімпійські ігри в Лондон. Очікування, як завжди, перемогти».

На чемпіонаті змагаються чоловіки та жінки від 13 до 40 років. Наймолодший учасник – Ярослав Олеськевич зі Львова, тенісом займається п’ятий рік. Гратиме він завтра, сьогодні прийшов подивитися на гру інших.

«Я захотів займатися настільним тенісом, тому що у мене тато займався настільним тенісом, старший брат. І мені дуже сподобалось, як вже в такому малому віці мій брат грав дуже сильно. Я захотів так само і зараз от, стою тут. Я приїхав сюди, в першу чергу, отримати досвід.

Я не очікую якихось дуже високих місць, тому що тут є гравці, які набагато сильніші за мене, в кільканадцять разів. Я приїхав пограти в настільний теніс».

Змагання триватимуть 4 дні, кращі спортсмени зможуть представляти Україну у складі збірної команди на Чемпіонаті світу в Угорщині.

Юрій Гусак, головний суддя Чемпіонату України з настільного тенісу 2019: «Змагання будуть у чотирьох категоріях. Це командні, сьогодні розіграємо комплект нагород в командних змаганнях, тобто серед команд областей. Також завтра ми розіграємо парний змішаний розряд, післязавтра ми комплект нагород розіграємо в парних розрядах, серед чоловіків та жінок. І в суботу ми закінчуємо змагання тим, що розіграємо комплекти нагород в особистих змаганнях. Результат, 1-е, 2-е, 3-є місце, впливають на участь у Чемпіонаті світу в складі збірної команди України, тому спортсмени будуть боротися. Також це місце в складі національної збірної».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: настільний теніс, спорт, чемпіонат України, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект