Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові розпочалися п’ятиденні змагання з важкої атлетики - Кубок України 2019 (відео)У Чернігові розпочалися п’ятиденні змагання з важкої атлетики - Кубок України 2019 (відео)

26 лютого у Чернігові розпочалися п’ятиденні змагання з важкої атлетики - Кубок України 2019. У ньому беруть участь представники усіх областей України, кількість учасників – а це вісімдесят вісім жінок та сто десять чоловіків організатори називають рекордною. 26 та 27 лютого за першість змагатимуться жінки, 28 лютого, першого та другого березня підніматимуть вагу чоловіки. Спортсмени приїхали із тренерами, а дехто з групами підтримки.Спортсмени із усіх областей України приїхали до Чернігова аби взяти участь у Кубку України з важкої атлетики 2019. Ті, хто покаже найкращі результати, отримають право представляти Україну на Чемпіонаті Європи, який відбудеться у квітні, у Батумі.

Олександр Овчаренко, головний суддя змагань: «Відберуться шість найкращих дівчат та шість найкращих чоловіків. Приїхали усі спортсмени – еліта нашого виду спорту».

Юрій Кучинов, головний тренер жіночої збірної України з важкої атлетики: «Той, хто потрапить на виступи Чемпіонату Європи і буде добре виступати, той буде набирати ті бали, які є у нас шестистартовими. І бали ті, які є ліцензією на Олімпійські ігри. Ми будемо обирати тих, хто дійсно претендуватиме на бали у заліку Олімпійської програми.

Сьогодні у нас гендерна політика така: все зрівнялось. Якщо раніше було жіночих категорій сім. То тепер – десять категорій серед жінок і десять серед чоловіків».

У перший день змагань вагу підіймають дівчата. У тренувальній залі розминаються перед підходами.

Лілія Гономар учасниця змагань, Хмельницька область: «Це масаж ніг, коли людина нервує, то у неї ноги як ватні робляться. Дуже важливо, тому що самій справитися із навантаженнями дуже важко».

Масаж Лілії робить її хлопець, Руслан. Він приїхав спеціально, щоб підтримати кохану на цих змаганнях.

«Мотивація, вона мене також мотивує. – Він також спортсмен. – Ми тренуємося в одному залі, раніше було важко і відносини підтримувати і тренуватися. Так само і вона мене підтримує, якщо у мене щось не виходить на тренуванні – дала мені під вухо і все».

Кожну спортсменку підтримує її тренер. Коментує захід, дає настанови та стежить за турнірною таблицею. У Світлани Товт тренерів двоє: перший займався із нею ще коли вона жила на Закарпатті, другий тренує її у Харкові, де дівчина навчається тепер. Чоловіки помітно хвилюються: проводжають вихованку на помост, стежать, як дівчина виконує вправу.

Кубок з важкої атлетики проводять у Чернігові вп’яте.

Олександр Овчаренко, головний суддя змагань: «Є конкурс. Ми виставляємо конкурс на всю Україну. І вже п’ять років поспіль ми виграємо право проводити ці магання».

Змагання триватимуть від двадцять шостого лютого до другого березня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, спортсмени, важка атлетика, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект