чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кому привільно та весело живеться у Чернігові? (відео)Кому привільно та весело живеться у Чернігові? (відео)

Виявляється підприємцям, які роками не платять за оренду землі до міського бюджету і при цьому мають ще більш амбітні апетити. Публічне акціонерне товариство «Чернігівський ремонтно-механічний завод «Жовтневий молот» має намір розпочати будівництво на землі міської громади на центральному проспекті Миру, що за 2 км від центру. З такою ініціативою його власники вийшли на пленарне засідання 39-ї сесії Чернігівської міської ради.Реакція не забарилася.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Звертаюсь до правоохоронних органів, в особі прокуратори міста Чернігова, в особі управління економічної поліції, в особі управління поліції міста Чернігова, міського ДАБІ з питання притягнення до кримінальної відповідальності, вигодунабувачів або власників будівель, які поза законом сьогодні ведуться на вище зазначених територіях. Там іде будівництво. Якщо Україну ми називаємо державою, якщо є честь мундиру вищезазначених поважних силових структур в державі, таких речей бути не може. В сучасній європейській державі, без жодних дозвільних документів, не дотримані жодні правила, починаючи від протипожежної безпеки до будь-яких правил, у нас не перший і не другий рік існує ринок під назвою «Шанхай». Такого в державі бути не може».

Мер доручив юридичному відділу написати офіційні листи до усіх компетентних органів із фото доказами аби правоохоронці зайнялися цим ринком. Також звернувся до постачальників води і електроенергії, аби вони припинили надавати послуги ринку, який побудований без жодних дозвільних документів. Тобто за фактом він є, а на папері не існує. Нагадаємо, тяжба між міською радою та власниками так званого «Шанхаю» триває уже досить довго. Місто намагається спонукати їх заплатити орендну плату за землю, якою бізнесмени користуються десятки років.

Загалом на пленарному засіданні розглянули 22 питання порядку денного. Внесли зміни до основного кошторису міста та підтримали звіт про виконання бюджету 2018.

Олена Лисенко, начальник управління фінансів ЧМР: «Ми звітуємо за минулий рік, складаємо звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік. Ми його вже склали до Міністерства фінансів. На підставі цього у нас є правові підстави щодо розподілу вільного залишку загального фонду, який станом на 1.01 склав, наскільки я пам’ятаю, 5 мільйонів 167 тисяч гривень. Ці кошти ми спрямовуємо на виконання зобов’язань, щоб завершити розпочаті минулого року об’єкти по співпраці з «НЕФКО», а саме школи №5, і співфінансування на отримання грантових коштів на енергоефективну модернізацію мереж зовнішнього освітлення. Ми очікуємо, що цього року ми отримаємо 500 тисяч євро грантових коштів».

Крім цього, додали грошей і для компенсації акту перевізника, для забезпечення дачних пільгових перевезень. Як і минулого сезону пільговиків на дачі возитимуть щочетверга.

Олександр Рижий, начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури і зв’язку ЧМР:
«На сесії було прийнято зміну до програми щодо компенсації пільгових перевезень. Додатково виділено 576 тисяч гривень, щоб забезпечити безкоштовні четверги до дач. В березні місяці управління транспорту буде виходити з проектом рішень на виконавчий комітет по транспортному забезпеченню жителів міста Чернігів, там будуть вказані точні дачні перевезення, які будуть обслуговуватися».

Також на пленарному засіданні 39-ї сесії Чернігівської міської ради затверджено молодіжну міську раду, у складі 33 осіб. Прийнято низку земельних та фінансових проектів рішень. Детально озвучено питання щодо можливості реанімації інфраструктури у Чернігові, будівництва школи на Бобровиці, відновлення пам’ятних знаків учасникам Другої світової війни до 75-річчя її завершення.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, оренда, Владислав Атрошенко, Шанхай, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект