школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Фестиваль роботів у Чернігові (відео)Фестиваль роботів у Чернігові (відео)

В суботу у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Тарас Григоровича Шевченка відбувся перший всеукраїнський науковий фестиваль робототехніки «СіверТехФест» у рамках програми FirstLeague. Це міжнародна програма, у якій беруть участь 98 країн світу. Кожного сезону вибирається нова тема вивчення. Цього разу космос.На фестивалі діти представляють своє бачення вирішення проблем людства. Учасники фестивалю поділені на 3 категорії. «Молодша категорія – 6-9 років. Діти повинні дослідити життя на місяці і запропонувати побудову станції, і розповісти людям, як вони зроблять так, щоб люди змогли жити на місяці, досліджувати його та добувати там корисні копалини. Друга група – 10-16 років. Діти досліджують проблему, яка має назву «Соціальні та психологічні проблеми людства при освоєнні космосу». Третя категорія – змагання роботів. Підготовча категорія змагань World robot Olympia. В цьому році до нас приїхали гості з Білорусії, Києва, Житомира та Одеської області міста Кодема», – керівник студії Наталія Лимар.

Як розповідає Наталія Лимар, спочатку це мав бути лише внутрішній фестиваль робіт, але так як він перейшов в міжнародний рівень, організатори вирішили додати ще одну вільну категорію досліджень. Вона називається «Космос – це цікаво».

Учасників фестивалю підтримують друзі та родичі. Сергій приїхав, щоб повболівати за свого сина. Він дуже задоволений, що хлопець займається такою прогресивною справою.

Сергій Гаврил
приїхав на фестиваль з Білорусії, щоб показати свого робота, якого він зробив вдома. Займається робототехнікою вже рік.

Іноді проблему можна вирішити, подивившись на неї очима дітей. Адже вони бачать світ не такими як дорослі, вважає ректор Національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Сьогоднішні учасники – це майбутні науковці, підкреслює Микола Носко.

На фестиваль також завітали прихильники настільних ігор, аби підтримати маленьких науковців.

У фестивалі брали участь 190 учасників з України та Білорусії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: фестиваль роботів, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект