школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Підготовка до сесії: які питання розглянуть депутати міськради? (відео)Підготовка до сесії: які питання розглянуть депутати міськради? (відео)

В останній робочий день тижня відбулося засідання погоджувальної ради за участі міського голови, його заступників, керівників профільних управлінь, голів депутатських фракцій та голів постійно діючих комісій міської ради.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «25 лютого о 9-й годині ранку відбудеться 39-та сесія 7-го скликання. До розгляду, якщо я не помиляюсь, 21 питання. Я розглянув питання, які подаються. Якщо у вас є якісь дискусійні моменти, то, будь ласка, оголосіть їх. У нас є час і я готовий до дискусій».

Серед питань порядку денного зміни та доповнення до деяких міських програм, надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади Чернігова дошки пошани героям АТО, флагштоку та стели Героям Небесної Сотні, бюджетні і земельні питання та інші.

39-та сесія міської ради відбудеться 25 лютого.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сесія, міська рада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект