школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаГвинтівка проти дронів (відео)

Радіокомплекс для боротьби з дронами представили на Чернігівщині в навчальному центрі «Десна». Його розробили і виготовили в Україні. Пристрій виконаний у формі гвинтівки.В комплект також входять додаткові антени, ноутбук та спец пристрої. Весь комплекс розрахований для боротьби з безпілотними літальними апаратами, як військового, так і цивільного призначення.

Збройні сили України, аби запобігти стеженню за режимними об’єктами та позиціями військових, активно вивчають методи протидії з безпілотним літальним апаратом.

Новинка здатна блокувати всі типи дронів на висоті до 1200 м включно. Така гвинтівка може блокувати канали телеметрії, GPS-навігації та дистанційного керування.

Якщо безпілотник потрапить у зону випромінення, то відразу дезорієнтується в просторі і примусово сяде на землю. Завдяки певній кількості радіоантен та спеціальних пристроїв, вони зможуть забезпечити закриття повітряного простору для дронів на площі до 6 км.кв. Про це йдеться на каналі «Десна», навчальний центр, в «Ютуб».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: дрони, ЗСУ, безпілотник, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект