Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як чернігівські кардіохірурги рятують життя (відео)Як чернігівські кардіохірурги рятують життя (відео)

Подарувати нове серце і повернути людину до нормального життя.

Протягом тижня у Чернігові функціонує кардіохірургічне відділення. Відкрите у міській лікарні №2. Вже є перші успішно прооперовані пацієнти.Григорій Клименко, пацієнт кардіологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2: «Зараз почуваю себе набагато краще, ніж було до операції. Зараз я навіть можу ходити і їсти».

Попереду в Григорія Клименка декілька місяців реабілітації. Але чоловік сподівається, що за допомоги лікарів він повністю одужає.

А ось Василь Малайцівський лише готується до операції, але він також довіряє кардіохірургам.

Операція на відкритому серці одна з найскладніших. Це коронарне шунтування серця одного з пацієнтів відділення. Такі операції тривають по 5-6 годин. І від злагодженої роботи всіх служб, а це кардіологи та хірурги, лікарі відділення реанімації інтенсивної терапії, від них залежить успішний результат операції, впевнений кардіохірург Ігор Венгер.

Досвідчений кардіохірург Ігор Венгер, який перед цим практикував у столичному інституті імені Амосова, буквально рятує серця людей, проводячи надскладні операції.

Загалом турбується про здоров’я пацієнтів – затишок і комфорт у відділенні.

За словами Ігора Венгора, враховуючи загальну кількість населення Чернігівщини та його вік, потреба в операціях на відкритому серці становить від 700 до 1000 пацієнтів на рік, як при ішемічній хворобі серця, так і при ураженні клапані. А це дасть змогу зменшити смертність від серцево-судинних хвороб, адже Чернігівщина за цими показниками посідає одне з перших місць в Україні.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кардіохірургічне відділення, операція, міська лікарня №2, Ігор Венгер, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект