Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Такого ви ще не бачили: величезна зграя кабанів під Черніговом (відеофакт)Такого ви ще не бачили: величезна зграя кабанів під Черніговом (відеофакт)

На автодорозі Чернігів – Любеч житель Славутича Грім Бурий зафільмував отару кабанів – великі та маленькі кабани згуртовано перебігали дорогу. Це відео опублікував на своїй сторінці у Facebook.За словами чоловіка, він та його дівчина стали свідками такої картини 10 листопада 2018 року. Опублікував відео тільки зараз і воно набуло популярності в Мережі.

«Я живу у Славутичі, а моя дівчина з Чернігова. Одного осіннього вечора ми з нею їхали до Славутича в гості і вирішили звернути на незвичну нам дорогу, через Любеч. У якусь мить я подумав, що збився зі шляху і їду не туди. Навколо ліс і де-не-де виднілися хащі та поля.

Вдивляючись у дорогу, бо шукав докази того, що їду правильно, раптом побачив череду диких свиней. Машина їхала повільно і тихо, тому звір не злякався.Моя кохана Наталі моментально ввімкнула телефон і почала знімати. Далі ми рушили в своєму напрямку і благополучно дісталися дому. А на днях я чистив свою карту пам’яті і наткнувся на забуте відео. Тепер воно на моїй сторінці. От і вся історія», – із захопленням розповів Грім Бурий.

Чоловік працював у зоні відчуження, тому каже, що така картина його зовсім не здивувала.

«У 30-кілометровій Зоні і не таке можна побачити. Як то кажуть, кабан на кабані і кабаном поганяє. Там і ручні лисиці бігають, нелякані зайці, а популяція диких свиней просто божевільна», – розповів Грім Бурий.

Джерело: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зграя кабанів, Cheline TV

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект