чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-автоПро роботу жінки в науці (відео)

11 лютого відзначається День жінок і дівчат у науці. Це свято досить нове. Вперше його відсвяткували у 2016 році. Генеральною асамблеєю ООН воно було введено для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки.Світлана Олександрівна Половнікова уже майже 50 років працює у сфері науки. Перша освіта технічна. Саме під час захисту дипломної роботи Світлана збагнула, що її покликання інше, і вступила до історико-архівного інституту. Який в подальшому і визначив її долю. Нині вона працює старшим науковим співробітником Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського.

Для того, щоб експозиція була цікавою, потрібно, щоб її тема захоплювала того, хто його розробляє, стверджує пані Світлана.

Світлана Половнікова вивчає автографи тих, хто побував у Качанівці в різний час, з днів відкриття музею. Таких особистостей 608. Серед них Костомаров, Куліш, Шевченко. Кожен автограф зберігає свою таємничу історію, яку так хочеться відкрити.

Ще жінку-науковця турбує доля дворянських маєтків і садиб на Чернігівщині. Ці споруди здебільшого, на жаль, знаходяться у занедбаному стані. Але вони ще досить мало вивчені і досліджені з історичної точки зору, очі наукині сяють. Про свою улюблену справу вона може говорити здається безкінечно. Жінка каже, що жодного дня не пошкодувала і не розчарувалась у виборі своєї професії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Світлана Половнікова, наука, мізей Тарновського, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект