чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Іспанська музика у Чернігові (відео)Іспанська музика у Чернігові (відео)

Іспанський та латиноамериканські пісні прозвучали на 20-му концерті вокально-хорового абонементу. Відкрила програму лауреат міжнародних конкурсів Марія Віхляєва. Її колега по національній філармонії, знаний в Україні та Європі оперний співак Андрій Маслаков виконав іспанські народні пісні видатного композитора минулого століття Мануеля де Файля та арію із іспанської сарсуели «Таверна в порту». Сильний, оксамитовий голос співака вкотре не залишив байдужими чернігівських слухачів.До Чернігова Андрій Маслаков цього разу приїздив зі своєю дружиною та донькою. Клаудія Родрігез до приїзду в Україну працювала головним хормейстером гаванської опери. Тому її досвід знадобився при створенні спільної програми з камерним хором імені Бортнянського, яку почули глядачі на цьому концерті.

Можливо у майбутньому почуємо ще й доньку Андрія та Клаудії. Маленька Лілія-Марія мріє про виступи на сцені і вже розучує не дитячі пісні, а оперні твори.

Автор проекту Олег Васюта ще минулого року розпочав перемовини з артистами щодо втілення своєї ідеї. Завдяки багаторічним зв’язкам з Національною філармонією музичне життя нашого міста наповнене виступами провідних солістів України. Час від часу виникають спільні творчі проекти.

У другому відділенні камерний хор з кубинським хормейстером виконав автентичну музику країн Латинської Америки. Ця програма ніколи не звучала у концертних залах України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: класична музика, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект