чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Громадський форум: про що говорили учасники зі всієї країни? (відео)Громадський форум: про що говорили учасники зі всієї країни? (відео)

9 лютого у Києві відбувся громадський форум «Відкритий діалог» за участі Президента України Петра Порошенка. Близько 10 тисяч активістів з усієї країни, у тому числі і Чернігівщини, зібралися у Палаці спорту. Відкривав форум виступ групи «ТІК».Промовці, серед яких були військові, політики і люди мистецтва, говорили про те, що змінилося в країні за останні роки.

Про необхідність виховувати інтелектуального громадянина, говорила українська актриса Ірма Вітковська.

Учасники форуму вітали стоячи видатних українців – актрису Аду Роговцеву і поета Дмитра Павличка. А режисер Ахтем Сейтаблаєв згадав, що саме цього дня два роки тому почав знімати фільм «Кіборги».

Президент Петро Порошенко не лише розповів про досягнення країни, але й плани щодо подальшого розвитку. Зокрема, зупинився на змінах до Конституції щодо курсу на ЄС і НАТО.
Петро Порошенко також наголосив, що економічна криза викликана агресією Російської Федерації вже позаду. І назвав стратегічні цілі, до яких рухається країна.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громадський форум, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект