чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Олімпіада з іноземних мов. Скільки учасників змагаються в кращому знанні? (відео)Олімпіада з іноземних мов. Скільки учасників змагаються в кращому знанні? (відео)

У 1-й школі Чернігова порожньо і тихо. Саме тут 10 лютого відбувається 3-й етап всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької та французької мов.У цьому році участь в олімпіаді беруть лише 2 чернігівські школи – 1-ї та 31-ї школи.

Учасників небагато. Скажімо, у кращому знанні французької змагаються 8 учнів. Завдання різноманітні та поділені на 4 тури.

«Перший тур – аудіювання. Вони мають прослухати текст, який звучить французькою мовою двічі, в виконати два блоки завдання. Другий етап – писемне мовлення. Вони мають написати твір на запропоновану тему. На третьому етапі діти виконують завдання читання. Вони будуть мати 5 невеликих за обсягом тексів різного жанру: публіцистичні, художні. І мають дати відповіді на запропоновані питання. І останній тур, який очікує сьогодні наших учасників, це спілкування з членами журі», – розповідає методист ЧОІППО ім. Ушинського Євгенія Булгакова.

Організатори олімпіади кажуть, що знання іноземних мов у час, коли Україна утвердила свій європейський курс, надзвичайно важливе для всіх громадян. А особливо для молодого покоління.

Попри невелику кількість учасників, у минулому році Чернігівщина за результатами учнівських олімпіад посіла перше місце у всеукраїнському рейтингу з французької мови.

У січні-лютому учнівські олімпіади проводитимуться з 18 предметів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: олімпіада, іноземні мови, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект