Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 65 учнів художніх та музичних шкіл отримають стипендії міського голови цього року (відео)
УБП


Home net

65 учнів художніх та музичних шкіл отримають стипендії міського голови цього року (відео)

65 обдарованих дітей отримають стипендії міського голови у 2019 році. Відповідне розпорядження Владислав Атрошенко підписав 24 січня, повідомляють на сайті міськради.Заохочувальні стипендії талановитим учням початкових спеціалізованих мистецьких шкіл виплачують з 2013 року.

Цьогоріч серед стипендіатів 58 вихованців музичних шкіл №1 та №2, та міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів фестивалів, оглядів та олімпіад.

7 стипендій отримають учні чернігівської дитячої художньої школи за здобутки в образотворчому мистецтві, участь у виставках та пленерах.

100 гривень щомісяця діти отримуватимуть з січня до травня та з вересня до грудня включно.

Окрім цього з міського бюджету оплачують стипендії школярам, переможцям фінальних етапів обласних та всеукраїнських предметних олімпіад – по 300 та 500 гривень відповідно. Та спортсменам, призерам міжнародних змагань та чемпіонатів України. Для олімпійських видів спорту – це 500 гривень щомісяця, для не олімпійських – 300 гривень.

Минулого року стипендії з міського бюджету отримали 28 спортсменів, 47 переможців предметних олімпіад і 65 лауреатів та дипломантів мистецьких конкурсів.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стипендії, обдаровані діти, міський голова, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект