GOROD.cn.ua

Яку жінку ви вважаєте красивою?

Кейт Мосс
31 березня у Києві в Національній опері відбувся фінал конкурсу «Міс Україна- 2012». Від Чернігова була 19-річна Альона Гурська. Дівчина увійшла в фінальну шістку, стала «Міс Фото» за підсумками голосування в Інтернеті.
Альона - піджейка - це хлопці або дівчата (часто працюють у парі), що володіють хорошою пластикою, привабливі. Вони танцюють у нічних клубах, розігріваючи публіку), брюнетка, гарне струнке тіло. У переможниці 21-річної Карини Жиронкіної з Харкова теж модні параметри — 89-61-91, зріст — 177, вага — 57 кілограмів, розмір взуття — 39. На конкурсах краси всі такі — худі, високі, з довгим волоссям. А чи подобаються насправді українським чоловікам моделі-оселедці?
А може, навпаки — вони мріють про таких, в яких є за що вщипнути і потриматися?

Василь Сердюк, майстер спорту з легкої атлетики, Чернігів:
— Мені подобаються стрункі й довгоногі жінки. Погляди мої не мінялися протягом життя. Хоча 90x60x90 — це умовність.
Дівоча стрункість і жіноча стрункість — це різні речі. Для жінки при зрості 165 вага 70 кілограмів — не багато. Якщо й є трохи зайвого, можна одягом підкоригувати. Від одягу теж багато чого залежить.

Олег Власенко, голова Срібнянської райдержадміністрації:

— Маленькі жінки створені для кохання, великі — для роботи. Для мене ідеал жіночої краси — це моя дружина. Худенька, маленька, чорнява, кароока. Я сам чоловік у тілі, можливо, ще й тому мені подобаються худі. Але худенька — не значить виснажена. Жінка має бути фігурною, щоб вабити чоловіче око.

Василь Бричка, пенсіонер, Чернігів:
— Я люблю таких смачненьких, щоб було що в руку взять. Якщо жінка худа, то вона зазвичай зла, незадоволена життям. А от повні дуже добрі і щирі. Перша дружина в мене була худа й висока, мабуть, тому ми мало з нею і прожили. Жили з мене вимотувала. А от друга зовсім інша. Повненька така, м'якенька. Важливо також, щоб очі виразні були, губи. Обов'язково жінка має бути нижча від чоловіка і молодша. Дочка дивиться по телевізору шоу різні, ну і ми зі старою з нею разом. Так на СТБ є дуже гарна телеведуча Анфіса Чехова. Ото жінка — і при формах, і лагідна, як ясочка. Її і слухать не треба, можна просто дивитись. А інші все фігури бережуть. Кому воно треба? І дочка все на дієти сідає, голодом себе катує. Тільки, слава Богу, вона в матір вдалася, при формах, ніякі дієти не допомагають.

Анатолій Кравець, водій, Новгород-Сіверський:
— Для мене головне не зовнішність жінки, а її характер. Вона має бути такою, знаєте, як у пісні — «чумачечою», навіженою тобто. Щоб могла і мене на місце поставить, і мети своєї досягти. Ідеалом такої жінки можу назвать одну з героїнь радянського фільму «Москва сльозам не вірить» Людмилу. У неї високий рівень авантюризму, така жінка ніколи не набридне, до неї завжди тягтимуться мужчини. Дівчина з перцем. У мене і дружина до неї подібна по характеру. Така ж бойова.

Сергій Гатченко, сільський голова Скрипчина Козелецького району:
— Для мене головне, щоб мудрою була. Українська жінка — це найперше мати, берегиня родини. Щодо зовнішності, то красива жінка — це дівчина (молодиця) не худа й не товста, яка має сідниці і груди середнього розміру. Чорнява, можна з легким макіяжем, щоб косметика підкреслила привабливість, а не розфарбована, як повія.

Микола Стасюк, будівельник, Чернігів:
— Жінка повинна бути жіночною. Мій ідеал — акторка Лідія Федосеева-Шукшина у молодості. Все при ній. Недарма кажуть: «Мужикові очі у жіночій сраці». Так от, красива жінка повинна мати гарні сідниці — округлі, пружні, великуваті. І груди, щоб одна у жменю вміщувалась. Бо великі цицьки, то вже вим'я. Губи — середні, а не такі, як зараз модниці силіконом накачують. Вони мені інше жіноче місце нагадують. Ніс щоб не був горбатий. І волосся довге або середньої довжини, без ніяких хімій. Притулишся до такої жінки, пестиш її волосся, вдихаєш аромат — це так збуджує.
А взагалі, доки жінка молода (до 40 років), доти і красива. А після — то вже на любителя.

Тамара Кравченко, Вікторія Товстоног, Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №16 (1354)

Теги: опитування, жіноча краса, «Вісник Ч», Тамара Кравченко, Вікторія Товстоног, Валентина Остерська