moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » До Чернігова приїхав Кубок Світу зі східних танцівДо Чернігова приїхав Кубок Світу зі східних танців

Катерина Бурханова та Катерина Плотнікова з керівником Денисом Склярцем
23-25 березня в місті-герої Одеса пройшов Кубок Світу зі східних танців 2012 (IDF ranking competition WorldCup of Belly Dance 2012).

Змагання зібрали біля 1000 учасників. Чернігів представляли дві дівчини: Катерина Плотнікова та Катерина Бурханова, обидві є тренерами Центру танцю та фітнесу «Вікторія-денс».
Дівчата підготували на змагання три номери: два сольні і один дует. Саме два з них виявилися кращими серед інших:

1. У сольному виступі Катерина Плотнікова стала переможцем, отримала титул «Володар Кубку Світу 2012» і право на участь в Чемпіонаті Світу зі східних танців, який відбуватиметься в травні у Лондоні.
2. Виступ у дуеті приніс Катеринам друге місце і титул «Призерів Кубку Світу 2012». Номер був у стилі Fusione, що гармонічно поєднав у собі елементи чарівного східного танцю та пристрасного пасодоблю (бальний танець з латино-американської програми).

Це, напевне, найвище досягнення чернігівських спортсменів у сфері східних танців на сьогоднішній день.

За словами організатора змагань Антона Ільїна (Віце-президента Асоціації Сучасного та Естрадного танцю України, судді міжнародної категорії), рівень підготовки учасників дуже високий і конкуренція «зашкалює», бо
навіть визнані і титуловані спортсмени не завжди займають місця, на які звикли.

Поздоровляємо дівчат з перемогою, бажаємо наступних звершень та чекаємо на гарні звістки від Катерини Плотнікової з Лондону.


Максим Зевако

Теги: Максим Зевако, Катерина Плотнікова, Катерина Бурханова

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект