moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Винахідник створив електричний верстат, який сам коле дроваВинахідник створив електричний верстат, який сам коле дрова

Борзнянський раціоналізатор Іван Оліфір, який встановив дизельні двигуни не тільки на «Таврію», але й на мотоцикли, винайшов ще й електричний верстат, який сам коле дрова.
— Машину дров я з помічником перерубую за годину, — говорить Іван Борисович. — Я накладаю колоди, а помічник тільки відгрібає порубані від дровоколки.

Ще в 1990-і Іван Оліфір дістав важку станину, встановив на неї восьмикіловатний електродвигун. Він крутить маховик та велетенський ланцюг з двома упорами. Ці упори швидко та дуже сильно пхають колоди на хрестоподібний ніж, який розколює їх начетверо.
— Підключити восьмикіловатний двигун до будинкової мережі складно, бо може не витримати мережа, — ділиться Іван Оліфір. — Зазвичай я беру дозвіл з електромереж і підключаюсь прямо до стовпа.

Найняти чоловіка, щоб порубав дрова, зараз коштує 100 гривень на день, плюс погодувати та дати пляшку горілки. Живий дроворуб упорується з причепом дров за два дні.

Геннадій Гнип, тижневик «Вісник Ч» №1 (1339)

Теги: верстат, винахід, «Вісник Ч», Геннадій Гнип

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект