Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Новорічні костюми для дітей: Боєць, Пірат, Шрек, ЛікарНоворічні костюми для дітей: Боєць, Пірат, Шрек, Лікар

Новорічні костюми для дітей: Боєць, Пірат, Шрек, Лікар
До Нового року залишилося два тижні, а до дитячих новорічних ранків — ще менше. Потрібен костюм для новорічного ранку у садочку чи школі. Звичайно, на допомогу приходять дитячі магазини та базари Чернігова. Побувала і там, і там. Костюми найрізноманітніші, як і ціни на них.

Найоригінальніші костюми

Поліцейський, Пожежник, Майстер на всі руки, Лікар, Боєць, Пірат. Ціна від 118 до 149 гривень. Їх можна знайти в магазині «Сонечко».
— Це перший рік ми завезли подібні костюми. Вони користуються попитом, їх ще з середини листопада практично всі розібрали, ось замовили знову, — розповідає продавець-консультант Олена Терехова.

Особливо популярні костюми Лікаря та Пірата.
— Чомусь для дівчаток беруть більше костюм Пірата, а для хлопчиків — Лікаря.
Кожен з таких костюмів має додатковий набір речей, що стосуються тієї чи іншої професії: костюм Поліцейського включає в себе, окрім власне одягу, ще наручники, пістолет; Пожежника — сокирку, вогнегасник...

Герої мультфільмів

Не втрачає своєї актуальності костюм Спайдермена (магазин «Іграшки»). Його ціна 249 гривень.
— Це залишок з минулого року, — розповідає продавець-консультант Аліна Попик.—Але, думаю, довго він у нас не затримається.
Костюм Шрека (ринок «Нива») також залишився з минулого року, один, а було шість. Вартість — 180 гривень.

Костюми тварин

— Завжди актуальні, — говорить Аліна Попик. — Особливо для наймолодших.
Вибір стандартний: Зайчик, Білочка, Вовчик, Метелик. Ціни коливаються від 57 до 112 гривень. Знайти можна будь-де. Вироблені здебільшого в Китаї.
А от костюм Дракона, символа 2012 року, знайти не вдалось.
— Як ви собі його уявляєте? — здивувалась реалізатор ринку «Нива» Марія Стеценко. —Його пошити нереально.

Зимові образи

Дід Мороз, Снігуронька, Сніжинка. У магазині «Сонечко» їх вартість 111-241 гривня.
— Ці костюми розраховані на дітей від шести до чотирнадцяти років, — консультує продавчиня Лілія Климович. — Беруть найчастіше для шкільних постановок.

Елементи костюмів

Обруч з метеликом на голову, крильця метелика на спину, маски, шапочки Дідів Морозів і Снігуроньок, різних тваринок — це можна знайти навіть у мережі магазинів «Усе за смішними цінами». Їх вартість 5-22 гривні.
– Часто купують саме крильця метеликів, — говорить Лілія Климович. — Плаття якесь одягли на дівчинку, крильця причепили (вони на резинці) — і костюм готовий.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №50 (1336)

Теги: Новий рік, карнавальний костюм, діти, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект