Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Розігруються квитки на концерт Тартака «Історія триває»Розігруються квитки на концерт Тартака «Історія триває»

Після двох аншлагових концертів в Києві, наприкінці минулого року, які були присвячені 20-літтю гурту, 21 квітня Тартак завітає з програмою «Історія Триває» до Чернігова.

Виступ відбудеться в Міському Палаці Культури, початок о 19:00.

На прихильників, як завжди чекає 3 години драйву, шаленої енергії та улюблених хітів, оскільки в програмі звучать найважливіші та найзнаковіші пісні в творчості гурту, з усіх 8 альбомів.

«За 20 років свого існування «Тартак» створив чимало пісень. Деякі з них настільки глибоко вкоренилися в наш концертний репертуар, що не дають можливості звучати на них іншим — не менш гідним. На ювілейному концерті в Києві та в турі, в інших містах, ми хочемо на якийсь час попрощатися із багатьма старішими піснями, загравши їх на якийсь час востаннє, щоб дати більше життя пісням новішим, які звучали значно менше або ще й зовсім не звучали. Ми не відмовляємося від них взагалі, ми просто хочемо на якийсь час їх відкласти», - розповідає Олександр Положинський про концерти «Історія триває».

Нагадаємо, що наразі Тартак працює одразу над двома новими альбомами. Один з яких буде альбом дуетів, в якому хлопці також сміливо експериментують і зі звучанням, а інший – у звичному для прихильників, тартаківському стилі.Для участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах ВКонтакте Фейсбук або в Твиттер.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу http://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/81332-rozigruyutsja-kvitki-na-koncert-tartaka-istorija-trivae.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на концерт Тартака «Історія триває».

Переможець буде обраний 20 квітня (четвер) випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.Концерт гурту «Тартак» відбудеться 21 квітня в Міському Палаці Культури в 19:00.

Вартість квитків - від 100 до 200 грн.

Gorod.cn.ua

Теги: Тартак, розіграш

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект