Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Розігруються квитки на концерт гурту «Антитіла»Розігруються квитки на концерт гурту «Антитіла»

Гурт «Антитіла» вирушає у великий всеукраїнський тур «Сонце» на підтримку нового п’ятого альбому.

Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Гурт відвідає більше 30 міст України і, крім нових пісень, прихильники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.

Тарас Тополя: «Попередній тур «Антитіла» пройшов здебільшого аншлаговими концертами по всій країні, ми завітали у тридцять міст і містечок. Тур 2017, на підтримку нового альбому «Сонце», буде ще потужнішим! Його географія охопить і прифронтові міста, такі як Сєверодонецьк, Покровське, Краматорськ, Маріуполь, і наш підхід до кожного концерту дуже відповідальний. Без перебільшення, це буде наймасштабніший тур в історії групи. Окрім відомих треків, дев’ять абсолютно нових пісень з альбому «Сонце» будуть вперше зіграні наживо. Важливо, що при такій широкій географії, ми всюди веземо якісне шоу – з відеоекранами, віджеїнгом, сучасним світлом і живим звуком! Це коштує великих зусиль, але ми хочемо донести до всіх куточків країни найвищий рівень виконання і чесну лірику. Ми любимо і поважаємо своїх прихильників, а вони нас віддано чекають і заслуговують на найкращі живі концерти у себе вдома. В тисячні концерт-холи, у драмтеатри і палаци спорту ми привеземо «Сонце»! І будемо разом, і буде тепло!»Для участі в розіграші Вам необхідно виконати лише дві умови:

1. Підписатися на одну з наших сторінок у соцмережах ВКонтакте Фейсбук або в Твиттер.
2. Поділитися посиланням цього розіграшу http://www.gorod.cn.ua/news/viktoriny-i-konkursy/80753-rozigruyutsja-kvitki-na-koncert-gurtu-antitila.html у себе на сторінці з текстом: «Хочу квиток на концерт гурту «Антитіла».

Переможець буде обраний 30 березня (четвер) випадковим чином.

Увага! У вас на сторінці повинен бути відкритий доступ до повідомлень, щоб співробітник сайту зміг написати вам про виграш. Якщо протягом дня ви не відповісте на повідомлення, це значить, що ви автоматично відмовляєтеся від виграшу.Концерт гурту «Антитіла» відбудеться 31 березня в Чернігівському академічному театрі ім. Шевченка в 19:00.

Вартість квитків - від 180 до 300 грн.

Gorod.cn.ua

Теги: розіграш, «Антитіла», квитки, концерт, тур «Сонце»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект