Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Викторины и конкурсы » Переможців фотоконкурсу «Моя ЛЕГО-іграшка» нагородженоПереможців фотоконкурсу «Моя ЛЕГО-іграшка» нагороджено

30 січня студія Студія РозУмка, Multiplex ТРЦ Hollywood і АртФабрика оголосили початок фотоконкурсу «Моя ЛЕГО-іграшка». Всього у конкурсі взяло участь 30 світлин, на яких були зображені діти з іграшками з конструктора ЛЕГО.

За результатами голосування визначили двох переможців: один за версією журі, другий – за результатами голосування на сайті. Переможцями глядацького голосування став – Артем, а за версією журі переміг Микита.Артем


Микита

19 лютого в кінотеатрі Multiplex ТРЦ Hollywood відбулося свято для всіх учасників фотоконкурсу «Моя Лего-іграшка», де були нагороджені фіналісти і всі інші учасники конкурсу.

На дітей чекав дитячий інтерактив з Бетменом і Робін, міні-діско, фотосесія, ігри і конструювання з наборами конструктору Лего.

Свято пройшло весело!

 
Студія РозУмка
Чим раніше – тим краще!
 
Англійська і німецькі мови для дітей і дорослих. Розвивальні заняття для дітей, підготовка до школи, допомога молодшим школярам. Логопед, психолог, пісочна терапія, анімація, дефектолог. Шахи для дітей, курс читання&ейдетика, курс «Мозковий штурм».
ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ.
 
936841, 0(50)4653815, 0(93)8997434.
 
 
 
Кінотеатр "Мультиплекс" в Чернігові (ТРЦ «Hollywood»)
 
Кінотеатр "Мультиплекс" в Чернігові (ТРЦ «Hollywood»). Шість залів з новітнім обладнанням можуть розмістити 828 глядачів у залах. Також є великий і затишний зал очікування. Він розташований на 2-му поверсі комплексу. 
 
Вас чекає приємна атмосфера, чуйний персонал, море емоцій і найсмачніший попкорн!
 
Бронювання квитків за телефоном (0462) 94-10-11
 

АртФабрика у місті Чернігові - це унікальний дитячий навчально-розважальний центр, де використовуються лише оригінальні конструктори торговельної марки LEGO. 
 
На вас чекає безліч інтерактивних зон: 
- Арт галерея - де ви зможете створити власну картину з LEGO і поповнити колекцію неймовірних мозаїк; 
- Справжнє місто із конструктору - де живуть понад 500 жителів, а також курсують справжні потяги;
- Більше мільйона оригінальних деталей LEGO, з яких ви зможете створити власний шедевр!
 
Конструюйте, розважайтесь та будуйте власне щастя разом з нами - разом з АртФабрикою!
м. Чернігів,вул. Музична, 1 ( ТРЦ "Рояль"),тел.(0462) 667-460, (0642) 667-402,  в фейсбуці.

Gorod.cn.ua


Теги: «Моя ЛЕГО-іграшка», фотоконкурс

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект