moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Доглядає сина і дружину. Обоє лежачіДоглядає сина і дружину. Обоє лежачі

58-річний Віктор Гладкий живе в Охіньках Прилуцького району в хаті скраю.

— Мені вже нічого не страшно, — виходить на подвір’я чоловік. — Чим займаюся, вам краще не знати. У мене жінка і син лежачі. Дружина Тетяна, їй 55, працювала начальником поштового відділення у нашому селі. У 2011 році пережила інсульт. Перед цим зробили операцію, видалили нирку. Лікарі сказали берегтися. Рік ми протрималися. На другий знову сказали, треба оперувати. Організм не витримав.

Єдиний син — Валерій, 33 роки. 6 серпня минулого року, на відкритті полювання, стрибнув у ставок, що у нашому селі. Жарко тоді було, хотів освіжитися. Зламав четвертий і п’ятий хребці. Вставили пластини. Та сину навіть у колясці важко пересуватися, постійно у лежачому стані. Тепер по черзі їздимо в реабілітаційні центри: то в Андріївку Чернігівського району, там є приватний центр, то в Чернігів, на базі третьої міської лікарні.

Працював на місцевому сільськогосподарському підприємстві начальником охорони. Як тільки таке з жінкою сталося, розрахувався з роботи. Син одружений. Працював у податковій. Ліда, невістка, — начальник аптеки у Прилуках. Онуку десять років. Квартира трикімнатна, машина є. Що ще треба для нормального життя і щастя? Як таке з сином сталося, невістці сказав: як вирішиш, так і буде. Я ж розумію, молода не може бути прикута до лежачої людини. А Ліда сказала: не покину. Отака вона у нас! У місті квартира на четвертому поверсі, Ліда маленька, на вулицю винести Валеру не посилить, та і влітку там спекотно. Вирішили: в селі я раду йому дам.

Три корови було, купа свиней. Усе продали. Лишилось двоє свинок, птиця. П’ятеро кошенят.

— Ви молодець.

— А куди ж їх кидать, це ж мої рідні, моя кров, — втирає сльози. — 3 Танею 35 років прожили. Отакі у нас печальні діла.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №36 (1635), 7 вересня 2017 року

Теги: Віктор Гладкий, хата скраю, людські долі, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект