moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » «Прибігав ув'язнений розпиляти наручники»«Прибігав ув'язнений розпиляти наручники»

У Сираях Козелецького району в крайній хаті живе родина Брачун.43-річна Людмила — з минулого листопада продавець у місцевому магазині. Раніше — домогосподарка та диспетчер у київському ЖЕКу. 46-річний Олег Брачун, її чоловік, — управляючий на місцевій еко-фермі, де вирощують овець. У минулому зоотехніку колгоспі.

Мають двох синів.

Олегу — 23, Ігорю — 20. Ігор навчається в Києві в академії біоресурсів. Олег закінчує Чернігівський інститут бізнесу і права. Грає у сираївській футбольній команді. А Ігор — у баскетбольній.

— Чи завжди жили скраю?

— Свекруха (зараз з нами живе) так побудувалася. Вона працювала головним бухгалтером у колгоспі. Дали їм ділянку під забудову років сорок тому.

А я за чоловіком сюди приїхала з Києва. Була в селі на весіллі подруги. А тут — він. Скоро буде 25 років як у шлюбі. Так скраю села і опинилася, — розповідає Людмила Брачун.— Хата у нас дерев’яна, обкладена цеглою. Є газ, вода. Зробили і ванну, і туалет.

Господарство тримаємо: дві корови, свині, кури, індики.

— Чи не страшно тут, на околиці?

— Тихо, красиво дуже. За нами — гай. Поле. Пташки співають. Траси не чутно. Спокійно. Я б у центрі не змогла жити. Сусідня хата далеченько від нас — ну то й добре.

— Звірі приходять?

— Дикі кабани йшли у наш бік. Як були жнива, так їх трошки сполохали, і вони просто тікали у наш бік.

Чотири лосі паслися на городі. Красиві, молоді. Зранку вийшла, бо собака гавкав, дивлюся: вони на городі.

— Злякалися і забігли в хату чи пішли фотографувати?

— Я трошки давай їх навіть ганять, бо якраз там грядки були. Побоялася, що лосі їх перетопчуть. Вони ж такі великі. Були ще молоді, без ріг.

Лисиці постійно бігають.

— Всілякі волоцюги до вас не приходять, п’янички?

— Колись давно хтось там від міліції втік, так до нас прибіг, щоб ми наручники йому розпиляли. Свекруха була якраз удома сама, доїла корову. Каже тому молодику: «У мене нема чоловіка в хаті, йди до сусіда — може, там допоможуть». Так він і пішов.

Аліна Сіренко, тижневик «Вісник Ч» №26 (1625), 29 червня 2017 року

Теги: Людмила Брачун, хата скраю, людські долі, «Вісник Ч», Аліна Сіренко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект