moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На маршрутах тролейбусу №6 та автобусу №39 з’являться додаткові автобусиНа маршрутах тролейбусу №6 та автобусу №39 з’являться додаткові автобуси

За результатами обстеження пасажиропотоків та перевірки роботи громадського транспорту в районах Масани, Нова Подусівка вирішено збільшити кількість транспорту на тролейбусному маршруті №6 «2-га міська лікарня – вул. Незалежності» з 5 до 7 одиниць. Втім, через відсутність резервів рухомого складу тролейбусів збільшення кількості транспорту відбудуться за рахунок автобусів. Додаткові автобуси (№6 а) курсуватимуть вже з 7 грудня 2017 року, що зменшить інтервал руху в «години пік» до 12–13 хвилин.Автобуси №6а працюватимуть з тролейбусами в одному графіку та повністю повторюватимуть маршрут №6 «вулиця Незалежності» — «Міська лікарня № 2». Вартість проїзду 4,50 ₴. Проїзні Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» на тролейбус дійсні в автобусах №6а.

З метою поліпшення транспортного обслуговування району вулиць В. Чорновола, Старобілоуської на автобусному маршруті №39 додається один автобус в «години пік» з 8 грудня 2017 року. Така міра призведе до зменшення інтервалу руху до 15 хвилин.

Прес-служба Чернігівської міської ради за інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради

Теги: автобуси, громадський транспорт

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект