moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Безкоштовні екскурсії Черніговом на новорічні святаБезкоштовні екскурсії Черніговом на новорічні свята

У Чернігові на новорічні та різдвяні свята будуть безкоштовні екскурсії для чернігівців і гостей міста.Дати проведення екскурсій: 24.12.2017, 30.12.2017, 07.01.2018, 13.01.2018. Збір усіх бажаючих на Красній площі біля ялинки о 15:00.

Екскурсії будуть проводити Володимир Пилипекно, Олег Герасименко і Юрій Король.

За інформацією Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, хоч поки що планується 4 екскурсії, але, можливо, їх організують і більше. Тож слідкуйте за розкладом та можливими змінами на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради або на сторінці Прес-служби Чернігівської міської ради в соцмережі «Фейсбук».

- «Прогулянки з історіями» - волонтерський проект, який вже став у Чернігові популярним, - розповіла керівник відділу туризму та промоції міста цього управління Олена Костирко. – Екскурсії призупинилися з початком холодів. Але на зборах туристичного активу, який проводиться в нас кожні три тижні, була подана і підтримана ідея зробити їх ще і в новорічні святкові дні. Через погоду екскурсії плануються не анімаційні, а звичайні. Але родзинка в тому,що кожен з екскурсоводів обиратиме маршрут і тематику сам. А кожен з них – дуже цікава особистість і в кожного – свій стиль подачі. Тому має бути дуже цікаво.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Теги: екскурсія, новорічні свята

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект