moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Бобровиці відновили будівництво пологовогоУ Бобровиці відновили будівництво пологового

У Бобровиці відновили будівництво пологового. Але фірма-підрядник не дуже добре показала себе у Ніжині.

Трохи більше місяця як у Бобровицькій районній лікарні знову почалися будівельні роботи. У планах — звести двоповерхову будівлю, на другому поверсі якої розміститься перинатальний центр вторинного рівня, а якщо простими словами, то пологовий.Бобровицькацентральна районна лікарня

Тендер на будівництво виграла Чернігівська компанія ПП «ВостокБудМонтаж».

— Будівництво розпочалося ще у 1994 році, розповідає Федір Тодоріко, головний лікар Бобровицької центральної районної лікарні. — Та швидко і зупинилося. Відновити вдалося лише цього року. Було внесено корективи до проекту — і роботи розпочалися.

Уже у вересні надійшли перші десять мільйонів державної субвенції. На них зведуть коробку та дах приміщення. Загальна ж сума проекту — 53 мільйони. Будівельна частина становить 30 мільйонів. Десять відсотків від загальної вартості — фінансування з районного бюджету.

— Що буде розміщено на першому поверсі?

— Діагностичний центр- Ми плануємо зосередити в цих приміщеннях усю діагностичну апаратуру, яку має лікарня і яку у подальшому придбаємо. Адже зараз хворим доводиться для обстеження ходити по всій лікарні. А це досить незручно.

На місце, де зараз розміщується пологове відділення, перенесемо гінекологію. А на її місці у майбутньому створимо чисту кардіологію. Планів громадьйо.

— Підрядниками задоволені?

— Побачимо, — Федір Олексійович був небагатослівним. — Зараз на майданчику 18 мулярів. Працюють. Якщо не буде перебоїв з фінансуванням, завершити будівництво плануємо до кінця наступного року.

Сумніви Федора Тодоріко можна зрозуміти. Адже ця ж фірма, «ВостокБудМонтаж», у минулому році виграла тендер на ремонт басейну в Ніжині. Але не встигла виконати в обумовлені строки всі необхідні роботи. Гроші повернулися до бюджету. Оголосили повторний тендер. Кошторис будівництва збільшився. А Ніжинське міське управління освіти подало на компанію до суду.

Марина Забіян, «ВісникЧ» №48 (1647) від 30 листопада 2017

Теги: ПП «ВостокБудМонтаж», Бобровицька районна лікарня, Тодоріко, Марина Забіян, «ВісникЧ»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект