moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пішоходам буде зручно: до нових пішохідних переходів «підтягують» тротуариПішоходам буде зручно: до нових пішохідних переходів «підтягують» тротуари

У Чернігові зараз ведуться роботи по облаштуванню частини тротуарів біля пішохідних переходів по вул. Івана Мазепи та вул. Рокоссовського. Роботи є частиною капітального ремонту цих вулиць, які продовжаться і будуть завершені в наступному році.

Зокрема, на вулиці Рокоссовського новий тротуар забезпечить підхід до пішохідного переходу, нещодавно позначеного розміткою не на звичному «народному» місці, а в кількох метрах від нього. Нанесення цієї розмітки викликало чимало нерозуміння і запитань у соцмережах. Ми переадресували ці запитання проектній організації.

Як пояснили її фахівці, вибір місця для переходу пов’язаний з дотриманням вимог Правил дорожнього руху. Відповідно до них, наявна там дорога між багатоповерхівками – це виїзд для автотранспорту, тобто проїжджа частина. Місце виїзду є перехрестям другорядної й головної доріг. Нанесення «зебри» просто поверх перехрестя не допускається. Межами перехрестя є кінці дуг заокруглень країв дороги на ньому. Тобто навіть найближче з допустимих розташувань пішохідної «зебри» біля перехрестя – не впритул до виїзду, а на невеликій відстані.

У разі порушення цих вимог проектна документація не була би погоджена органами ДАІ, тобто до її втілення би просто не дійшло.

На одному з фото нижче – ці перехрестя і перехід на загальній схемі організації дорожнього руху по вулиці Рокоссовського (така схема входить до проектної документації з капітального ремонту).

* * *

На вул. Івана Мазепи пішохідний перехід теж переносився на кілька метрів (це була вимога ДАІ). Відповідно до проекту, на новому місці переходу в ході ремонту дороги зроблене пониження бортового каменю. Надалі в місці, де підхід пішоходів до «зебри» пересікає велосипедну доріжку, буде нанесена спеціальна дорожня розмітка червоного кольору.

вул. Рокоссовського:вул. Івана Мазепи:Прес-служба Чернігівської міської ради

Теги: пішохідний перехід, тротуари

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект