moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юрій Бойко: ОПОЗИЦІНИЙ БЛОК вимагає скоригувати Бюджет-2018, збільшивши соціальну складову документуЮрій Бойко: ОПОЗИЦІНИЙ БЛОК вимагає скоригувати Бюджет-2018, збільшивши соціальну складову документу

ПОЗИЦІЯ Урядовий проект Бюджету-2018 перетворює Україну на поліцейську державу з бідним населенням. Про це заявив лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко під час Погоджувальної Ради в понеділок, 13 листопада.За його словами, запропонований урядом проект бюджету на 2018 рік повторює найгірші тенденції бюджетів, які вносилися попереднім складом уряду. «У рази збільшується фінансування адміністративних органів – Кабінету Міністрів, Адміністрації президента та Верховної Ради, силових структур – прокуратури, Служби безпеки, поліції. І при цьому заплановане дуже скромне збільшення – на 4% – виплат на соціальні потреби, при тому що навіть офіційний рівень інфляції уряд закладає на рівні 7%. Тобто фактично, це не збільшення, а зменшення виплат на соціальні потреби», - наголосив Співголова фракції.

За словами Юрія Бойка, фракція ОПОЗИЦІНОГО БЛОКУ не підтримуватиме урядовий варіант Закону про бюджет, адже він перетворює Україну на поліцейську державу з бідним населенням.

Окрім того, політик звернув увагу на те, що парламент уже прострочив терміни розгляду Бюджету на 2018 рік. «Відповідно до статті 39 Бюджетного кодексу і статті 9 Регламенту Верховної Ради, законопроект про Державний бюджет у першому читанні розглядається до 20 жовтня, а до 20 листопада – вже у другому читанні», - зазначив парламентарій.

Юрій Бойко нагадав, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК запропонував власний варіант Бюджету на 2018 рік. «Ми пропонуємо зменшити виплати на силовиків, зменшити удвічі комунальні тарифи і відповідно зберегти кошти на субсидії. Ми пропонуємо також закласти додаткові доходи до бюджету за рахунок реального рівня інфляції, який за оцінками Світового банку буде на рівні 14%. Однак, наші пропозиції не враховані, тому ми вимагатимемо, аби бюджет був скоригований для потреб людей, а не чиновників», - заявив опозиційний політик.

«Опозиційний блок»

Теги: Опозиційний блок, Юрій Бойко

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект