moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Заревнував до смерті, тепер сидітиме довічноЗаревнував до смерті, тепер сидітиме довічно

12 жовтня Менський районний суд оголосив вирок 42-річному Сергію Снітку — довічне позбавлення волі. Він 14 червня у селі Комань Новгород-Сіверського району відлупцював дошкою по голові свою співмешканку 23-річну Юлію Гарбуз. Наніс не менше 20 ударів. У неї була відкрита черепно-мозкова травма, перелом кісток склепіння та основи черепа. Жінка померла у лікарні, не приходячи до тями. Побиття сталося біля двору Юлиної матері, 56-річної Любові Пророк.Любов Іванівна рано залишилася вдовою, ростила Юлю сама. Працювала вчителем у школі в селі Дробишів. Коли її у 2006 році закрили, пішла вчителювати в інтернат у село Красний Хутір. Почала прикладатися до чарки. Таку працівницю тримати біля учнів не стали.

Юля в школі навчалася середньо. Потім поїхала в Шостку Сумської області в профтехучилище, де вчать на кухарів. Не закінчила, вискочила заміж. Народила доньку, їй нині років чотири. Випивала, погуляти рвалася, за дитиною дивитися не хотіла. Шлюб розпався. Лишилося маля у свекрів на Сумщині. Народила в березні цього року хлопчика. Та про дитину не піклувалася. І невдовзі, з подачі сільради, соціальні служби забрали маля і відправили у Прилуки, в дитячий будинок.

Юля жила як заманеться. Молода, лице не спите, приваблива. Закохався в неї односелець Сергій Снітко. На Різдво минув рік, як він повернувся з тюрми. Вийшов трохи раніше по «закону Савченко» (до речі, цей закон відмінили, за ним день у СІЗО враховувався у строк як два дні). Відсидів майже 13 років. 15 років тому компанія, в якій був, убила друга.

Сергій народився у селі Бирине Новгород-Сіверського району. Коли йому було років чотири, батько убив матір. Хлопця забрала до себе у Дробишів Акулина Гришкова, сестра покійної матері. У школі він вчився непогано. Та далі нікуди не пішов. Тоді колгосп приймав усіх. Працював скотарем, пас корів, телят. Доки не втрапив у тюрму. Тітка померла, хата залишилася.

— Як прийшов, вів нормальний спосіб життя. Повирубував чагарі біля хати, бо за роки все навколо позаростало. Провів електрику, бо не було. Я допомагала йому переоформити паї, отримати за них орендну плату, субсидію оформити. Сергій попервах зовсім не пив. Здавалося, все у нього буде добре, — розповідає 48-річна Любов Акуленко, сільський голова Комані.

Юлю ховали усім миром. Хрещений, рідня, сільрада допомагала, бо мати сама б не впоралася.

На суді Сергій розповів, що вони два дні перед трагедією пили. І.спали. Коли Сергій прокинувся, побачив, що Юлі поруч немає. Її вітчим сказав: пішла до сусіда. Снітко за нею, знайшов. Побачив обох у ліжку. Металевий штир був напоготові. У дружини були спущені штани. Жінка стала тікати. А чоловіки зчепилися. Та невдовзі суперник утік. А Сергій вирвав із сараю дерев’яну дошку і кілька разів вдарив жінку по стегну і плечах. Притяг додому за волосся. Потім умивав її у дворі від крові.

Мати Юлії на суді просила для Сергія довічного позбавлення волі. І суд прислухався. Тюрма Снітку як рідний дім. 8 квітня 2002 року йому дали рік за побиття людини. 29 грудня 2003 — 14 років за вбивство. Та висновків він не зробив. Мати загиблої розповіла, що заступалася за дочку, так і їй дісталося. Тоді вона кинулася за допомогою до сусідів. Сергій, коли зрозумів, що накоїв, сказав тещі: «Відсиджу три роки, прийду і поріжу усіх вас». Уже не прийде. А якщо і вернеться, то не раніше ніж через 25 років, якщо Президент помилує.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: Юлія Гарбуз, Менський суд, Сергій Снітко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект