moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Що треба робити, аби виграти в лотерею?Що треба робити, аби виграти в лотерею?

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко нещодавно вніс зміни до своєї електронної декларації. Зазначив у ній, що отримав 283 тисячі 560 гривень, 134 тисячі гривень та 153485 гривень. Загальна сума більше — ніж півмільйона. Звідки взялося стільки грошей? Пояснив просто — виграв. «Ставив там, де високий коефіцієнт. Ставив на «Шахтар», за який вболіваю. Ставив на «Ліверпуль». Виграв, заплатив податки. Так я і раніше гроші заробляв. До речі, з Росітою (цивільною дружиною) я познайомився в залі ігрових автоматів», — розповів Ляшко. Багатому і чорт дітей колише. Так кажуть у народі. Що ж простим людям треба зробити, щоб виграти у лотерею?У кого є, тому ще йде

Ольга Нестеренко, пенсіонерка, у минулому доярка, Новоселівка, Талалаївський район:

— Ото Порошенкові та Ляшкові щастить і далі буде щастити. У кого багато є, тому ще йде. А нам, пенсіонерам-калікам, — одні хвороби. Хто бідний, тому щастя немає. Я як 1380 гривень получала, то ні копійки не добавили. Хоч вірте, хоч ні. І живи на них як знаєш.

Через раз рукою махнути

Віра Романенко, техпрацівниця Черешенської школи-інтернату, переможниця акції «Смикни удачу за хвіст!», Придеснянське, Коропський район:

— Лотереї зазвичай купую дешеві, ті, що миттєві, гривні по дві коштують. Такі й виграші. Більше 15 гривень не діставалося. В акції «Вісника» постійно беру участь. І так вірю, і так сподіваюсь. Завжди думка: цього разу точно мій приз. І нічого. А треба, мабуть, через раз. Цього разу махнула рукою. Буде як буде. Але абонемент все ж надіслала. Надія помирає останньою. І — виграла. Бо судьба.

«Кто купил билетов пачку, тот получит водокачку»

Ігор Купцов, Гончарівське, Чернігівський район:

— Я заробляю своїми руками, а не граю. У мене неазартний характер. Я трудяга. Правда, колись, ще при Союзі, лотереї купував. Але нічого не вигравав. «Кто возьмет билетов пачку, тот получит... водокачку» (слова з фільму «Бриллиантовая рука»). Державу не обдуриш. У нас тільки один Ляшко виграє.

«Лотерейний квиток купити»

Анатолій Савченко, директор будинку культури у місті Семенівка, організатор лотерей у Семенівці та навколишніх селах:

— Є такий анекдот. Чоловік просить Бога у лотерею виграти машину. Просить, молить щодня тридцять років підряд. Уже й ангели Бога просять: «Поможи йому». Бог каже: «Та мені й самому шкода ту людину. Але треба хоча б один раз лотерейний квиток купити».

Тільки не душу дияволу продавати. Бо то великий гріх

Софія Малиновська, учасниця 14-ї «Битви екстрасенсів» на телеканалі «СТБ», Олексіївщина, Козелецький район:


— Виграш — це авантюра. Можна що завгодно робити, тільки душу дияволу не продавати. Бо то великий гріх. Зазвичай у лотереях виграють свої. Амулети, замовляння — то все обман. Аферисти здеруть з вас гроші, а толку не буде. Долучати потойбічні сили теж гріх. Треба працювати і працювати. Тоді прибуток буде.

Якби знала як, вже сама б виграла

Віра Лихо, ясновидиця, райцентр Талалаївка:

— Якби знала, як виграти, вже сама б виграла. Є заговори і ритуали. Та ніколи на собі їх не випробовувала і ні на кому. Бо не дуже в це вірю. Щоб щось отримати, треба в Бога щиро вірити. Жертвувати безкорисно — і тобі жертва прийде. Господь віддячить, бо він все бачить. Треба дарити у церкву — і тоді буде багатство, а не гребти, гребти. Хіба в багатих горя не буває? Я нині дуже хворію, тільки самих стражденних приймаю. За все у житті треба платити, нічого даром не дається.

Тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: лотерея, опитування, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект