moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Немає паспорта та ідентифікаційного коду у 14 років? Субсидії не даютьНемає паспорта та ідентифікаційного коду у 14 років? Субсидії не дають

Опалювальний сезон розпочався. Субсидії призначені 202,5 тисячі домогосподарств області. 26 тисячам відмовлено за різними причинами. В тому числі, якщо не пред’явили паспорти та ідентифікаційні коди 14-річних членів сім’ї.— Усім громадянам було повідомлено, що вони зобов’язані надати ID-картку (паспорт) та ідентифікаційний номер, бо згідно з постановою повинні врахувати дохід кожного члена родини починаючи з 14 років, — сказав Олег Русін, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Нині до черг за біометричними паспортами для виїзду за кордон додалися батьки з підлітками. Діти пропускають заняття, бо не завжди вдається втрапити на прийом у той же день, коли прийшли.

Черги займають з четвертої ранку. З 11 тисяч дітей області, яким у цьому році минуло 14, лише половина отримали документ.

— Напруга дуже велика. Крім певних суперечок і негативу до наших працівників, є з’ясування стосунків у чергах. Підтвердження цьому — виклики нами правоохоронців. Через порушення громадського порядку. По області протягом тижня було 4 таких звернення, — сказала Ксенія Лук’янець, начальник управління Державної міграційної служби в області.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: ID-картка, субсидія, Олег Русін, Ксенія Лук’янець, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект