moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корейця і серба побили, зв'язали. Долари й авто забралиКорейця і серба побили, зв'язали. Долари й авто забрали

5 листопада у двері будинку 54-річного Джана Чонсіка з села Смолин Чернігівського району постукали. Представились робітниками пилорами. Їм відкрили. Та виявилося, то не роботяги, а розбійники. Троє у масках і з пістолетом. В цей час разом з Чонсіком в будинку, що на виїзді з села, був і начальник виробництва 53-річний Дучік Драгіш з Сербії. Обох побили, зв’язали тим, що під руки попалося: мотузками ременями, скотчем. Забрали чотири тисячі доларів, банківські картки і втекли на автомобілі «Шевролет Аео», який належить корейцю. В Інтернеті Чонсік ще значиться керівником ТОВ «Еко-продукт Ю.К», зареєстрований у Василькові Київської області. Діяльність ресторанів і надання послуг мобільного харчування.Джан вивільнився сам, а потім розв’язав товариша. їх «швидка» забрала до лікарні. На щастя, важких травм у обох не виявилося.

Чонсік живе в Україні вже 20 років. Він з Південної Кореї. За освітою економіст. За розподілом після навчання приїхав до України працювати в компанію «Деу Моторе». Коли вона закрилася, перейшов у посольство Південної Кореї. Потім започаткував власний бізнес. Під час революції Гідності був на Майдані, працював позаштатним кореспондентом корейського телеканалу. У Смолині, окрім пилорами, побудував теплиці, розводить рибу, садить картоплю не в землю, а в тирсу.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: розбійний напад, Джан Чосік, село Смолин, Дучік Драгіш, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект