moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Прокурор просив п'ять з половиною років тюрми, а суд виправдавПрокурор просив п'ять з половиною років тюрми, а суд виправдав

Чернігівський районний суд виправдав майора Олексія Власенка. Він був заступником начальника Козелецького районного відділення поліції. На момент затримання, у березні 2016 року, тимчасово виконував обов’язки начальника. Прокуратура звинуватила його в одержанні трьох тисяч гривень неправомірної вигоди (хабара). Держобвинувач просив для Власенка п’ять з половиною років ув’язнення. І на два роки позбавити майора права обіймати посади.Власенко вини не визнав. Розповів суду, що до нього зайшов дільничний інспектор і поцікавився, як притягти до відповідальності чоловіка, який у селищі Десна скуповує у військових солярку і потім продає по 20-30 літрів. Він сказав, що відповідальності за такі дії немає. Потім дільничний ще дзвонив, казав, що є людина, яка може надати благодійну допомогу. Власенко перенаправив його у бухгалтерію. Згодом прийшов начальник ізолятора тимчасового тримання і сказав, що йому потрібно 40 літрів бензину, щоб доставити двох підозрюваних до суду. 100 літрів палива, що було виділено на місяць, вистачало на кілька днів.

Наступного дня приїхав «спонсор», поговорили. Той сказав: може надати три тисячі гривень, але за грошима треба вийти. Через кілька хвилин повернувся і поклав гроші на стіл. Власенко попросив зачекати, доки підійде черговий з бланком для оформлення благодійної допомоги. Та чоловік сказав, що нічого підписувати не буде, і швидко вийшов.

За хвилину майор почув шум у коридорі і зрозумів, що його підставили.

У кабінеті Власенка знайшли п’ять тисяч гривень. Він сказав, що то його зарплата. 2700 гривень були розкидані у внутрішньому дворі поліції під вікном кабінету. Та він стверджує, що грошей не викидав.

Дослідивши докази і заслухавши свідків, у тому числі і підприємця, суд дійшов до висновку, що докази вини Власенка відсутні. І вказав на розбіжності у заявах хабародавця. Також не взяв до уваги запис розмови між Власенком і підприємцем, бо прокурор не надав суду диск із записом, а лише протокол з розшифровкою. Плюс декілька процесуальних нюансів. Також суд ухвалив повернути Власенку заставу 110250 гривень.

«Вирок оскаржено у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам. Сторона обвинувачення представила суду достатньо обгрунтовані, одержані законним способом докази вини правоохоронця», — повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №45 (1644), 9 листопада 2017 року

Теги: Олексій Власенко, суд, хабар, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект