moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лісова охорона та «атовці» впіймали браконьєрівЛісова охорона та «атовці» впіймали браконьєрів

Під час спільного рейду представників ветеранської організації «Спілка ветеранів війни з Росією», екологів та лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» у Ніжинському районі впіймали порушників правил полювання.Коли лісовій охороні повідомили, що бачили в лісі людей зі зброєю, охоронці одразу ж виїхали на місце. На поміч покликали ветеранів АТО та еко-активістів.

Браконьєрів бачили поблизу села Черняхівка Ніжинського району, в урочищі Луки – на відтворювальній ділянці, де полювати заборонено взагалі.

За словами інженера з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимира Яковенка, вони вигнали порушників із лісу і ті потрапили прямісінько до рук бійців.

«Всього порушників було троє, але двоє з них встигли сховати зброю, – каже лісовий охоронець. – В одного з них знайшли зброю і перепілку. На жаль, пташка вилетіла, щойно відкрили сумку».

Представники лісової охорони вручили громадянину постанову про порушення правил полювання. Його визнано винним і він вже сплатив штраф у розмірі 1020 гривень.

Це максимальний штраф, передбачений ч. 1 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Охоронці лісу та активісти зазначають, що відповідальність за браконьєрство треба посилювати, оскільки штрафи не особливо відлякують любителів нелегального полювання. Тож потрібні зміни до Кримінального кодексу в частині посилення відповідальності за браконьєрство.

Нагадаємо, 28 жовтня стартував мисливський сезон на копитних.

Віталій Назаренко, "Чернігівщина" №45 (654) від 9 листопада 2017

Теги: браконьєри, ДП «Ніжинське лісове господарство», Віталій Назаренко, "Чернігівщина"

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект