Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поради для бізнесу: як економити на дзвінках за кордонПоради для бізнесу: як економити на дзвінках за кордон

Поради для бізнесу: як зекономити на дзвінках за кордон

За необхідності вести справи з зарубіжними партнерами з’являється необхідність у прямому спілкуванні через кордон за допомогою телефону. Навіть за умови зближення України та європейських країн потрібно слідкувати за своїми витратами, адже для підприємця важлива кожна збережена гривня. Ви можете придбати віртуальний номер, придбати туристичну SIM-карту чи використати інші засоби.

Віртуальний телефонний номер

Так називають сервіс, що дозволяє отримувати вхідні дзвінки на фактично неіснуючий телефон, з якого він перенаправляється на вказаний номер. Функція користується великим попитом, адже виклики можна приймати на великих відстанях незалежно від розташування абонентів. Віртуальний номер дозволяє:

  • Приймати та надсилати SMS-повідомлення;
  • Переадресувати дзвінок на будь-який інший телефон;
  • Отримувати та залишати голосові повідомлення;
  • Забезпечити клієнтам можливість проведення консультацій напряму незалежно від їх місцезнаходження.

Сервіс використовується як підприємцями, так і фізичними особами. Деякі соціальні мережі пропонують кожному новому користувачу безкоштовні віртуальні номери. Втім для використання у комерційних цілях такий номер доведеться придбати.

Туристичні SIM-карти

Ця можливість вигідна для тих підприємців,чиї підлеглі постійно подорожують у різні країни, залагоджуючи справи та представляючи власну компанію за кордоном. Оператори встановлюють доступні тарифи, що дозволяють зменшити витрати на спілкування у кілька разів порівняно із звичайною послугою роумінгу. Їх обслуговування беруть на себе GSM-оператори, що не мають власної мережі та пропонують клієнтам лише роумінг.

Оператори знижають витрати за рахунок механізму зворотного дзвінка. Ваш виклик буде перетворений на вхідний, а ця послуга у більшості країн безкоштовна. Для користувача процедура доволі проста – наберіть номер у міжнародному форматі, використовуючи код країни та міста. Дзвінок скидається, і трохи згодом ви отримуєте вхідний виклик.

Програми для мобільного телефону

Спеціальне програмне забезпечення також може зменшити ваші витрати. Певні мережеві сервіси дозволяють використати цю можливість, власнику мобільного приладу доведеться прикріпити свій номер телефону, вказати власну країну та підтвердити заявку через SMS-повідомлення. Після того як власник від’їде за кордон, він має придбати місцеву SIM-картку, прикріпити її, після чого абоненту з України буде достатньо зателефонувати за вашим українським номером.

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект