moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафВсе продати через Prozorro

Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако підписав меморандум про співпрацю з Громадською організацією Transparensy International – Чернігів приєднується до проекту Prozorro.Продажі. Проект на стадії остаточного доопрацювання і виправлення недоліків, але за словами керівника проекту Олексія Соболєва, вже працює і на сьогодні вже проведено 84 тисячі аукціонів. Крім того є сподівання, що наступного року ця процедура стане обов’язковою на державному рівні, як і діючі сьогодні закупки, що буде закріплено на законодавчому рівні.Крім власне підписання, учасники розповіли і про переваги нової системи продажів майна державних та комунальних підприємств.
 
Чому варто продавати державне і комунальне через систему Prozorro.Продажі? Одна з найголовніших причин – ширше коло покупців, адже на відміну від кількох сотень чи тисяч жителів міста які переглядають міський сайт у пошуках новин, тут акцент саме на купівлі-продажі і в масштабах країни. Відтак і більше можливостей. Близько 40 платформ вже працюють в системі і дозволяють знайти необхідну нерухомість, техніку чи обладнання, які продають державні установи у різних кінцях країни. Поки що не всіх – але, за словами все того ж Олексія Соболєва, в планах до кінця року домовитися з усіма обласними центрами, а в наступному залучити і менші міста та районні центри. Крім того зростуть і можливості контролю з боку громадськості за тим, що і по якій ціні продається, адже все можна відстежити.


 
Що місто, міська влада чи комунальні підприємства зможуть продати? Фактично все, що виявилося непотрібним – будівлі, техніку, обладнання, автомобілі  які були у використанні (чи не були). Подібні рішення сесія і виконком приймають мало не на кожному засіданні. Є можливість і здачі в оренду приміщень. Для прикладу Олексій Соболєв навів випадок, коли в одному з міст вартість оренди помешкання зросла після торгів з 2500 до 9000 гривень. Щоб побачити що вже зараз продається через сайт - достатньо лише зайти на нього, реєструватись не потрібно.
 
Про те, як виставити на торги майно – працівникам комунальних підприємств ще розкажуть і покажуть неодноразово – навчання є наступним кроком після підписання меморандуму. А от як купити щось? Тут теж все досить просто – знайшовши інформацію про продаж наприклад , офісних столів, потрібно зареєструватись на якомусь з майданчиків, подати свою пропозицію на торги і розрахувати на яку суму готові підняти ставку – це все ж аукціон. Інструкція є на сайті ProZorro.Продажі, детальніше можна дізнатись у менеджерів платформ, через які ідуть торги . Але є і нюанси. Якщо подача лотів на продаж безкоштовна, то участь покупців платна, тож варто звертати увагу не лише на ціну, наприклад автомобіля чи згаданих столів, але й враховувати додаткові комісії, від яких загальний розмір витрат може суттєво  зрости.
 
Олексій Єпінін, голова фонду комунального майна Чернігова, зазначив, що на даний час місто перш за все зацікавлене у продажі т.з. іншого майна – техніки, обладнання, автомобілів. Якщо будуть  прийняті необхідні рішення, можна буде продавати і нерухомість. А почати працювати в системі ProZorro.Продажі його підрозділ планує вже до кінця року. 
 
Ініціатива про приєднання до такої системи торгів, насправді є перспективним кроком: усі бажаючі зможуть побачити, що у міської влади, комунальних підприємств виставлено на продаж; місто і підприємства зможуть отримати більші кошти; велика вірогідність, що будуть продані, наприклад, помешкання, які вважаються неперспективними і які сьогодні ніхто не хоче купувати; врешті-решт самі торги будуть проводити не місцеві чиновники які не є спеціалістами з продажів і у яких й без того є власні обов'язки, а спеціалізовані електронні платформи. Тож ідея непогана, а як буде реалізована – побачимо вже за кілька місяців.Gorod.cn.ua

Теги: Єпінін, Соболєв, Ломако, Prozorro.Продажі

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект